Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackooo84

    nagyúr

    Okés, akkor "élmény"beszámoló következik. A címe: Hogyan nullázzunk le 2db Nillkin hátlapfóliát pillanatok alatt.... :DDD Letörölgettem a telefont, nedvessel, majd szárazzal, mindent pantentul odakészítettem, a védőfóliát sem felette húztam le róla, rárakom.... erre 2 kicsi kib*szott szösz ott van alatta. Leszedem, kuka. Ideg szétb*sz... Pucolom megint, de ekkor már kivettem az előlap üvegfólia készletből az antisztatikus ragacsot, azzal is adtam neki. Felrakom a másikat, nincs szösz, ezaaazzz...... akarom levenni a hátsó védőfóliát, nehezen jön le.... akkor nézem, a nagy idegállapotban fordítva tettem fel.... :W Hát ilyen nincs.... Létezik, hogy ezen meg voltak cserélve füleken a színek (lila-zöld)? Még jó, hogy maradt egy harmadik fóliám, amihez van az a keret.... na azt nagy nehezen sikerült feltenni, nem volt szösz se (lehet ez az antisztatikus izé tényleg ér vmit?), és bár tutira vettem, hogy elcseszem, de végül előre is sikerült az üveget szöszmentesen feltenni. Na szóval így kell hamar nullázni 2db fóliát.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Truth is out there...

Új hozzászólás Aktív témák