Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    válasz Zsolt27xy #17405 üzenetére

    Most őszintén mit vártál? Idejössz Honor 6 tulajként a Honor 8 topikba, elpanaszolod, hogy hogy jártál, és miután többen leírják, hogy ez az általános gyakorlat, velünk kezdesz vitatkozni. Teljesen felesleges, és elpazarolt energia, közülünk senki sem fog bemenni most a Huaweire, és számon kérni tőlük, hogy milyen ez az eljárás Veled szemben. Ha úgy érzed, hogy Neked van igazad, akkor ahogy fentebb is tanácsolták, fogyasztóvédelem, és hajrá, ha nincs annyi felesleges időd, akkor ess túl a dolgon, és csináltasd meg a kijelzőt, majd add be gariban, amíg a garancia le nem jár, ha meg egyik sem, akkor fogadd meg a saját tanácsod, és vegyél egy olcsóbb Xiaomit. Sajnos a garanciális eljárások ilyenek itthon.

    7Heads Drago: úgy értettem, hogy a Huaweinál (így 30000-ért) - rosszul is fogalmaztam, és bár nem jártam még így, de azt sejtettem, hogy máshol megcsináltatni, majd újra visszavinni már nem működik ilyenkor :)

    [ Szerkesztve ]

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák