Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz nuke7 #135 üzenetére

    "úgy tűnik nagyon, hogy a fidesz pénzeli őt, hogy legyen kire mutogatni, meg kivel riogatni" Na ezt nevezem én propagandának! :D Gy.Ferenc egyértelműen az ellenzék vezetője, aki ezt nem látja, az nem akarja látni a fától az erdőt! Ezért is merül fel sokszor a neve, nem csak az elmúlt nyóc év miatt.

    Nem vagyok gazdasági szakember, ezt elismerem, de a táblázataid hitelességével kapcsolatban is vannak fenntartásaim. Pláne a beruházásokat illetően. De azt simán elhiszem neked, hogy lehetne jobban is irányítani egy országot, biztos így van. Csak ezt ne azok akarják megmagyarázni, akik majdnem államcsődöt, 13%-os munkanélküliséget és rendőrterrort hoztak Magyarországra! Érdekes módon, a gazdasági fejlődést érzem a saját bőrömön, csak a balos médiában olvasok arról, hogy itt minden rossz, sőt egyre rosszabb! Miközben a munkanélküliség 3% alatti, a bérek jelentősen magasabbak, a rezsi alacsonyabb. A városokban rengeteg fejlesztés volt, Budapest nagyon komoly elismerést kapott az elmúlt 10 év teljesítménye alapján. Nagyon komoly beruházások történtek az elmúlt években, és nem, nem csak mint összeszerelő üzem, hanem konkrét fejlesztőközpontok jöttek ide (Bosch, BMW, Mercedes stb.). Ezek valahogy erős kontrasztban vannak azzal amiket a balliberálisok állítanak, hogy itt minden sz@r, sőt egyre sz@rabb! Én tudom milyen volt élni, dolgozni Magyarországon balliberális vezetés alatt, felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni, hogy nekem mikor volt jobb és mikor rosszabb, ehhez nem kell nekem segítség. :)

    Drakmusz: Én soha nem állítottam olyat, hogy nincs korrupció Magyarországon, nyilván van, mint a világon mindenhol a politikában. Abban igazat adok neked, hogy ez valóban rendkívül elszomorító, hogyan képes a magyar nép egy jelentős része újraválasztani olyan embereket akik egyszer már csúfosan leszerepeltek és teljesen hiteltelenné váltak! Ez valóban komoly gond. Lásd Budapesti ellenzéki győzelmek.
    Lehet itt példálózni az EU leggazdagabb országaival, csak azt ne felejtsük el, 2010-ben Magyarország a csőd szélén állt, és onnan kellett visszahozni. Budapesten 270 milliárdos eladósodás volt, érdekes módon Karácsonyék 900 milliárdos plusszal kapták most meg a vezetést Tarlósék után.
    Én nem a liberalizmust akarom szidni! Ha ma is azt jelentené a liberalizmus mint régen, 100 éve, akkor én is liberális lennék! Amit ma liberalizmusnak hívnak, azok a politikusok akik liberálisnak tartják magukat, köszönő viszonyban nincsenek az eredeti eszmével. Egy szélsőséges, neo/ultra liberális gondolkodás az elterjedt, ami homlokegyenest szembemegy a józan ésszel és szemen köpi a liberalizmus legalapvetőbb eszméit is! Ez a problémám a "liberalizmussal".
    Az orvosok általánosan kb háromszor annyit keresnek, ez minden orvosra egységesen igaz, nem szelektálva kaptak béremelést!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák