Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz DJ. Ru$y #2895 üzenetére

    Jelszót nem lehet cserélni?
    De lehet, csak kérdés, van-e értelme? Nem úgy néz ki, hogy pontvadászok jöttek
    volna be csőstül, hanem első ránézésre kommunikáló, eredményeket hozó tagok.
    Ez ellen szerintem nem lehet kifogásunk. Hirtelen a 175. helyre rangsorol minket,
    amennyire végigpörgettem a listát, szinte a legjobb magyar csapat lettünk.:))
    Bár nekem személy szerint nem volt ilyen ambícióm. A másik magyarnak látszó
    Top100-as csapatnál mindenféle szankciók vannak kilátásba helyezve, meg ilyen
    500 km min. futás követelmények: hát én akkor rúghatnám ki magam, mert csak
    az Eventet sikerült megnyerni (szoros volt bagolykával, nekem ennyi a lényeg:D),
    de távot nem igazán futottam. Ahhoz sokkal több időt kéne beleölni, ami nincsen.

    Russ: érdekes ez a számítás, ebbe nem gondoltam bele. 300+280+262 az alap,
    hiszen baromi erős embereink vannak (s most nem magamra gondolok, én csak
    annak örülök, hogy egyszer kiadta*). Tehát, ahogy írod, az a lényeg, hogy minél
    több erős ember verje az ellent, mert akkor az ő 3 legjobbjuk kevés pontot rabol?
    Elvileg: 131+114+99=344, amit szereztek. Gyakorlatilag viszont nem jön ki.:R

    Lásd +498 serleg helyett +147-et írt.:B Összeírtam Excelbe a pontokat, de sehogy
    nem adta ki, úgyhogy szégyen-szemre keresgélni kellett: ELO pontrendszer-szerű.

    *: konkrétan a holdjáróval elég "trükkösen" sikerült nekilendülnöm, ami tök jó volt,
    csak nehéz rendesen kivitelezni. Most ellőttem az összes próbám. Nem jött be...

    A trükk annyi, hogy kb. megállok a kanna előtt a levegőben: felkapása után ami a
    csövön kifér, kb. 45 fokos szögben: így nem gyorsul túl, s átviszi az egész sziklát.

Új hozzászólás Aktív témák