Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Kleroo #447 üzenetére

    S10-rol valoban nincs ertelme valtani, maximum az Ultrara, de ott meg ugye a meret a kerdes. Az S20 az uzemido miatt nem lett akkora siker, az S21 meg gyakorlatilag egy ujracsomagolt S20, viszont ha itt hozzak az uzemidot, es valaki korabbi generaciorol valt, annak mar inkabb az S21, hasonlo aron. HA hozza az uzemidot.

    En se nagyon ertem a koncepciot emogott, kicsit olyan, mintha ugyanarrol akarnanak meg egy bort lehuzni, es a tavalyi veszteseget (vagy a SOC fejleszteset) kompenzalni, de olvastam valahol, hogy a Samsung uj vezetoje inkabb tomegtelefont akar termelni, nem csucsminoseget, mint ami a korabbi cel volt. Persze ott vannak a premium modellek, azok nem igazan kompromisszumosak (jo, az SD hianya de), de erosen latszik a Samsungon IS, hogy a "fejleszteseket" lassan csepegtetik, ahogy az Apple is. Kevesebben cserelnek, kevesebb eladott telefon, szukulo piac, mindenki inkabb zsebet akar tomni.

    Egy kerdes, ami ok valoszinuleg jobban tudjak a valaszt: megerne a felarat az embereknek az, hogy valamivel jobb kamerat adnak, valamivel premiumabb anyagokat, vagy az embereknek jo ez is, inkabb kicsit olcsobban. Mert a haszonrol nem annyira akarnak lemondani :)

    #443iBalu: ennek a csokkentett kepessegu, telefon melle rakhato nagy S-Pennek en sem ertem a celjat. Mokas, hogy adnak ra egy lehetoseget, de azok a szeles tokok inkabb viccesek, mint hasznosak.

Új hozzászólás Aktív témák