Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    S10+ -om van. Nem vagyok Samu fan, cégesként lett(MI8-om volt ami zseni kis teló), de megszerettem végül amint minden zegzugát kitapasztaltam a SAmu ökoszisztémának. De S20 és most S21 családnál sem érzek egyetlen egy olyan kis aspektust sem amiért akár egy fillért is kiadnék. Pedig poweruser vagyok, kifacsarom a telóimat minden téren, kb csak a kamerákat annyit teszteltem, hogy szerintem xda-n is betegnek néznének :D . Egyedül az exynost nem csípem, jobb lenne ha snapi lenne...de úgy látom továbbra is hitegetve exynosoznak. Én úgy érzem S10ről továbbra is 0!! értelme van váltani. Pláne így, hogy az új OneUI3.0-val felvértezve továbbra is egyre jobb (kiadás vs mostani sw állapotot nézve sztem köröket ver akkori önmagára az S10) És ez nagyon gáz, 2 generáció lépésnél már szokott jönni az inger hogy ez-az dejó lenne. Sőt, ez még ottrombán is néz ki. Mint valami 5évvel ezelőtti Izzadtságszagú Kínai törekvés. Az S10 pedig egy filigrán egyedi ízláses cucc. Ki akarják csinálni az S szériát vajon? Az "A" szériát nézve már 80k körül olyan cuccok vannak, amiknél keresgélnem kell miért jobb az S10em. Az az S10 aminél nem érzem jobbnak az S21 családot. Szóval minek is vennék most újonnan egy fullos A helyett 5x áron egy ilyen rusnya műanyag lowres töltő nélküli cuccot?
    A kamerákra kíváncsi leszek, mit tudnak ténylegesen. Telón/instára az S10 is perfekt. Komolyabb igényekre pedig nagyon karcsú továbbra is, nem hiszem hogy közelebb hozna az üdvösséghez az S21. (napsütésben nálam továbbra is a Samu Note4 a toptoptop a 16:9-es képaránnyal, 16MP-en brutálisan jó részletekkel, színekkel,tónusokkal.)

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák