Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    válasz laceszgamer #7 üzenetére

    Feltételezhetően anyagi okokból.Tesztpéldányokat manapság Youtube térhóditása miatt Youtuberekhez és persze nagy külföldi tesztoldalaknak küldenek. Prohardvert csak Magyarországon olvassák,nem éri el az ingerküszöböt. Iponon volt teszt,de ők egyben Webáruház is,nem probléma beszerzés egy teszt erejéig, eladás miatt érdekük is.
    Amit nem értek miért nem vesznek Hardveraprón, 1 hét múlva ugyanannyiért el tudják adni,sőt ha be írják a hirdetésbe hogy teszt erejéig használtuk, ugyanennyiért vettük és a megvásárlásával a tesztek megmaradását támogatod, szerintem hamar elkelne.Azt is simán el tudom képzelni hogy cikk formájába meghirdetik a 2080TI teszthez kérnek kölcsön kártyát, van itt olyan közösség hogy szinte biztos lenne aki önként kölcsön adja.Pascal-os Titan X-et is deicide fórumtárs adta kölcsön az oldalnak,rögtön kettőt is,szóval még SLI-be is tudták tesztelni.

    Szerk: Nem én találtam fel a spanyol viaszt,korábban is szóba kerültek javaslat formájába ezek az opciók, miért nem élnek vele, ki tudja, talán a döntéshozókon múlik.

    Jack@l:
    Ja,az se segített a dolgokon. ;] :K

    [ Szerkesztve ]

  • waveson

    tag

    válasz laceszgamer #7 üzenetére

    Szerintem azért mert senkit nem érdekel kb. Anno évenként jöttek ki az új, jobbnál jobb vga-k, sok újítással, sokkal jobb technológiákkal, új ram, nagyobb sávszélesség, kevesebb fogyasztás, akár 50%-kkal nagyobb teljesítménnyel. Ez ment egészet 1080Ti/Titánig.
    Osztán jött a bánya. Bánya bánya. Világ összes videókártyája értékesítve lett. Még anál is több.
    4-5 évig szerintem azért nem értek rá fejleszteni, mert hawaii-n csücsülve koktélokat szürcsölve és jégbehűtött maláj ku***ákat csöcsörészve gondolom nem volt idő rá.
    Aztán úgy gondolták: mekkora ötlet gyorsan alkotni valamit több ezer embernek, kiadni 3-4-500.000ft-ért, sok gazdag hülye van majd megveszik, 10%-kkal gyorsabb csak? Who cares?? Ők kiadnak érte annyit meg se nézik a teszteket, újabb biztos jobb. Kb ennyi a 2000-es széria története, ki a fenét érdekelnek a tesztek? Nem tud semmit. De, a raytracinget very low fps-el. Nagy csatározás közben amúgy is azt szoktam nézni hogy 50 vagy 60 ezer poligonból áll egy textúra (csak úgy mondtam most valamit).
    A posztot nem neked szántam lacesz, csak kéretlenül leírtam a véleményem, nem nagyon tetszik amit a videókártya gyártó cégek csinálnak most, sokszor látom hogy apukák vesznek a gyerekeiknek gépet, azt hiszik (és jogosan) hogy 1050gtx vagy Ti az úristen mekkora ütő, hisz 70ezer forint, aztán a kb 7 éves 660Ti-m ronggyátépi (igaz, fogyasztásban is, kit érdekel, nem napi másfél óra autóversenyzés miatt fog a bolygó elpusztulni). Ez van, amikor az nVidianak meg az AMD-nek robbanásig töltik a pénztárgépét, sz*rnak bele mindenbe :C :W

    [ Szerkesztve ]

  • wildpig

    tag

    válasz laceszgamer #7 üzenetére

    mert ez itt az amdhardver.hu. :D

    Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

Új hozzászólás Aktív témák