Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waveson

    tag

    válasz laceszgamer #7 üzenetére

    Szerintem azért mert senkit nem érdekel kb. Anno évenként jöttek ki az új, jobbnál jobb vga-k, sok újítással, sokkal jobb technológiákkal, új ram, nagyobb sávszélesség, kevesebb fogyasztás, akár 50%-kkal nagyobb teljesítménnyel. Ez ment egészet 1080Ti/Titánig.
    Osztán jött a bánya. Bánya bánya. Világ összes videókártyája értékesítve lett. Még anál is több.
    4-5 évig szerintem azért nem értek rá fejleszteni, mert hawaii-n csücsülve koktélokat szürcsölve és jégbehűtött maláj ku***ákat csöcsörészve gondolom nem volt idő rá.
    Aztán úgy gondolták: mekkora ötlet gyorsan alkotni valamit több ezer embernek, kiadni 3-4-500.000ft-ért, sok gazdag hülye van majd megveszik, 10%-kkal gyorsabb csak? Who cares?? Ők kiadnak érte annyit meg se nézik a teszteket, újabb biztos jobb. Kb ennyi a 2000-es széria története, ki a fenét érdekelnek a tesztek? Nem tud semmit. De, a raytracinget very low fps-el. Nagy csatározás közben amúgy is azt szoktam nézni hogy 50 vagy 60 ezer poligonból áll egy textúra (csak úgy mondtam most valamit).
    A posztot nem neked szántam lacesz, csak kéretlenül leírtam a véleményem, nem nagyon tetszik amit a videókártya gyártó cégek csinálnak most, sokszor látom hogy apukák vesznek a gyerekeiknek gépet, azt hiszik (és jogosan) hogy 1050gtx vagy Ti az úristen mekkora ütő, hisz 70ezer forint, aztán a kb 7 éves 660Ti-m ronggyátépi (igaz, fogyasztásban is, kit érdekel, nem napi másfél óra autóversenyzés miatt fog a bolygó elpusztulni). Ez van, amikor az nVidianak meg az AMD-nek robbanásig töltik a pénztárgépét, sz*rnak bele mindenbe :C :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák