Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz MasterMark #110 üzenetére

    Nem vagyok PC fan.

    "Akkor ezt megmagyarázom"

    Tedd azt. Mert ez a next-gen kifogás eléggé félreérthető volt, ezt úgy írtad, mintha hardveres limitekre gondolnál, pedig itt másról van szó.

    Értem én mit akarsz mondani, de az MS kommunikációjából valami oylasmi sejlett le az ecceri júzernak, hogy azért kell a Vista, mert DX10 kell a játéknak. Dehogy kell. Ez csak az exkluzivitásra és a promócióra szolgált (amint mint írtam, ezzel nincs gond), és mivel nyilván ezt nem mondhatják, kellett egy kifogás. Ami az lett, hogy a játék igényli a DX10-et. Ezzel csak az volt a baj, hogy akik értettek hozzá, azok röhögtek egy jót.

    "Egy konzol nem PC, azért jó lenne abbahagyni ezt a DX így, DX úgy hülyeséget, ugyanis konzolnál nem kell ilyen mivel natívan programoznak rá..."

    Természetesen, de a a GPU-k azok PC-s hardeverk kicsit átpofozott változatai, így kis ferdítéssel lehet azt mondani, hogy XYZ konzol GPU-ja ennek meg ennek a PC-s GPU-nak felel meg, amit meg már lehet DX kategóriába sorolni.
    Mint írtam, ferdítés a dolog, de nem teljesen lehetetlen egy konzol és egy PC hardverét összemérni, a kutya úgyis a szoftveres részben van elásva.

    ui: az xbox esetén meg ha jól tudom - de javítsatok ki, mert nem vagyok szaki - az API rész jelentősen hajaz az asztali DX megoldásokhoz, ami azért valljuk be, nem nagy meglepetés.

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák