Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz woodworm #18045 üzenetére

    Ezt én már évek óta mondom, a kedvencem a Vésztő nevű kistelepülés Békés megyében, ahogy este 10-kor senki se volt az utcákon, így a faluközpontban egy sima jobbkanyarral a széles útról lefordulva a főutcára, jobbra, de nagyobb ívben lehetett volna fordulni, azaz egy fékezéssel már keresztül is autóztam volna, de nem, egy betondarabokból összetákolt szélső utcán végig, aztán jobbra- balra, jobbra- balra. Nem tudom, méterben volt-e egyáltalán előny, de hogy időben nem, az tuti. Megcsinálja ugyanezt a cseheknél este 11-kor, Megcsinálja bármikor Ócsán, hogy a Bajcsy- Zsilinszky helyett levisz a kis utcára a házak közé, és pont úgy, mint nálad, 2m széles gagyi úton, parkoló autók között sasszézik az ember! Igaz ott jelentettem az anomáliát, és talán át lett téve célforgalomra az utca, de hogy az alap tervezési paraméter a józan ésszel szembe menve nem a logikus paramétereket veszi alapul (200m előnyért nem csinál senki sem 1 helyett 6 kanyart) vagy nem visz le sokadrendű útra 500m kerülő alatt) az full nonszensz.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák