Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    Sziasztok!

    Valaki észrevette, hogy visszajátszásnál akadozik a game? HDR 4K-ba van állítva, ha ez jelent valamit. Szóval k...ra idegesítő, mert szerettem visszanézni, ahogy vége a versenynek, de így inkább kinyomom ezt a részt. Szóval, csak visszajátszásnál, játék közben minden ok.
    Egyébként nekem is csalódás egyelőre a GT7. Az ok, hogy az autókra ráfeküdtek és fotórealisztikusan néznek ki, de néhány pálya kivételével néha nagyon ocsmány tud lenni ez PS5 játék.

    Nekem az angol az anyanyelvem ( a feleségem miatt tanultam meg a magyart), de ezek a kicseszett párbeszédeket még én is átlapozom gyorsan, eltudom képzelni azt a játékost, aki semmit nem ért belőle. Unalmas - néhány infót kivéve - és csak feltart a játékban. A HUD, ahogy volt róla szó, szintén nevetséges, vagy kikapcsolom, vagy minden szart a képembe nyom.

    Egyrészt nincs szükségem ennyi infóra, telecseszve a képernyőt, másrészt az OLED sem szereti, ha mindig minden egy helyen van, bár a pixeleltolás szerencsére kivédi ezt a baromságot.
    Számomra unalmas a lassú autókat vezetni és így feljebb lépkedni. Hard-on vagyok, de szerintem még így is könnyű a játék ráadásul nem kicsit csal és elég gyakran.
    A tizenvalahányadik helyről való indulást is megoldhatták volna már, mert rém unalmas.

    De a fő kérdés az első bekezdés. Nem értem ezt a szaggatást...

Új hozzászólás Aktív témák