Új hozzászólás Aktív témák

  • Czeky

    Arcképgyáros

    LOGOUT blog

    válasz .LnB #67 üzenetére

    Szerintem azt már csak tradíció miatt hagyták a borítón.
    Nem mellesleg az Amerikai változatokon (legalábbis az első három résznél) kihagyták ezt a szlogent. Ők már tudhattak valamit. :D

    Különben is miért mindenki ezen van megrőkönyödve most? Már a GT4 óta ilyen szinten ragadt a játék (sajnos), én már kihevertem a downgrade-eket.
    GT 1-2-3 még olyan korban készült amikor ezek a játékok voltak korának cutting edge versenyzős játékai, ráadásul voltak bennük olyan dolgok amik miatt azokat érdemes volt megvenni egymás után. Kb. GT4 volt az a pont ahol a játék elkezdett lefele menni és egy helyben stagnálni.
    Miért pont most és ilyenkor kb. 15 év után téma ez...?
    Nem azt mondom hogy utálom az újabb részeket, de azért fura hogy mindenki most kezdi kapizsgálni, hogy egy ideje nem sokat változott a game azon kívűl hogy új kocsik, új pályák, új játékmódok. :))
    De ha változtatnának akkor meg az lenne a baj egyeseknek hogy nem jó irányba változott (a la GT4 egyes downgrade-jei)... ejj de bonyolult dolog ez. Mondjuk Sport-al ez történt. :(

    So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

Új hozzászólás Aktív témák