Új hozzászólás Aktív témák

  • neunoid

    csendes tag

    válasz csaby9 #19965 üzenetére

    Az mtp problémára nálam egy másik xp telepítő cd-vel történő újratelepítés volt a megoldás...

    Újra telepítettem a gépemet, és idő megtakarítás céljából gondoltam letöltök egy olyan xp telepítőt amiben már benne van minden eddigi frissítés.

    Minden rendben is volt, de amikor már kész voltam mindennel, rádugom a gépre a nexus7-est, és nem megy az mtp mód, csak az adb drivert tudtam feltelepíteni. Android Toolkit, NRT, PTP mód, és minden más ment!

    Próbáltam mindent, driverek eltávolítása/újratelepítése, minden mobilos, usb-t kezelő program un/reinstall, Media Transfer Protocol Porting KIT telepítés, minden neten leírt módszert végigcsináltam, kb. másfél napot szórakoztam vele, semmi nem segített! Nem talált illesztőprogramot az XP eszközkezelő.

    Végül mérgemben felraktam mégegyszer ezt az XP telepítőt egy másik hdd-re, semmilyen programot nem telepítettem fel, nehogy összezavarjam az XP-t, rádugtam a tabot, és nem ment a friss XP-n sem!

    Ekkor elővettem a régebbi 2010-es XP telepítőmet, felraktam, és azzal egyből ment, semmiféle driver nem kellett hozzá !

    Aki csinálta az újabb telepítőt az valamit elszúrhatott, vagy kihagyhatott belőle!

Új hozzászólás Aktív témák