2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Kanczy

Kanczy
(addikt)

A nosztalgiafaktor miatt erősen gondolkodom rajta... :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) sakeee82

sakeee82
(aktív tag)

Biztos jo lesz, de ez a grafika meg ha a jatekmenet tokeletes is igencsak keves manapsag. Egy ilyen cim alatt legalabb a Frostbite 2-nek illlene duborognie. Tudom console exclusive a cucc, de azert nah.

(#3) tDr1v3r válasza sakeee82 (#2) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Tudtommal PSN/XBLA exxklúzív lesz a játék.

[ Szerkesztve ]

最低だ、俺って。

(#4) sakeee82 válasza tDr1v3r (#3) üzenetére

sakeee82
(aktív tag)

Ez esetben, nagyon is jol nez ki:-)

(#5) Prézli21 válasza tDr1v3r (#3) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Tévedés, teljes árú dobozos játék lesz. Magával a látvánnyal szvsz nincs sok probléma, bár a grafika tényleg kissé kopottnak tűnik - viszont nézve, hogy a Wii verzió felturbózott kiadása és, hogy 60 fps-el fog repeszteni, simán vállalható.

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#6) Az Avatár

Az Avatár
(csendes tag)

miért nem maradt wii exkluzív?? :(

(#7) Weißturul

Weißturul
(senior tag)

Azért kár, hogy egy zekszluzív csodát veszít el a kis N gépecske :O

Az Avatár: gyros vagy ;]

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#8) siska75

siska75
(tag)

Mindenki szeretne egy kicsit james bond lenni. :C
Lopakodás,hack-elés,lövöldözés,autós üldőzés,ráadásul egy régi game új köntösben.
Ki ne várná. :K

Az Ördög vagyok,ÉRTED JÖTTEM!

(#9) Runner_fxr

Runner_fxr
(őstag)

Ez a grafika mekkora egy trágya, lassan 2012 és ezt akarják eladni tizen ezrekért! Egy olyan gépre fejlesztik a játékokat ami elavult és egy olyan gépet fejlesztenek amire meg nem készítenek játékokat, érdekes szitu.

(#10) Kassadin

Kassadin
(addikt)

Régebben szénné játszottam a régi játékot, imádtam. A grafikáján azért tényleg lehetne csiszolni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.