Új hozzászólás Aktív témák

  • hungarianach

    újonc

    Sziasztok!

    Örülök, hogy találtam egy ilyen jól pörgő fórumot, sokat olvastam és tanultam belőle!

    33 éves vagyok, jelenleg külföldön élünk, ez kicsit neheziti a dolgomat, sokszor magyarul sem egyszerű megérteni mit is mond a doki, kicsit hiányos nyelvtudással meg egyáltalán nem vicces.

    Nálam 2 hónapja jelentkezett a komolyabb fájdamol, akkor még 1 hét pihenés után elmult de a munkába való visszatérés után előjött megint és nem akart szünni.

    Ez után mentem el egy ortopédushoz aki CT re küldött. 2 héten belül kaptam is időpontot, igaz hajnali 3.30 ra de ez van, nem dől össze a világ. A köztes időben a fájdalomra , ami a bal vádlimig jutott le, egy 5db-os injekció kúrát kaptam , a 3. után kezdett javulni a dolog de még mellé éjjelre bevettem 2db fájdalomcsillapitót.

    A CT ma hajnalban volt, nagyon jól felszerelt kórházban jártunk. 30 perc mulva kaptam 2cd lemezt az eredménnyel, ki is próbáltam itthon, egy külön programmal ami rajta van a cd-n ,meg is tudtam nézni minden felvételt.

    Ahogy nézem nálam a porckorongok viszonylag épek, egyiken van egy kis hegyes dudor de 2 csigolyámon 2 pozicióból is látható horpadás van és az egyiken egy kinövésre hasnolitó dolog. Ezt látom én avatatlan szemmel, 23.án jön vissza a doki, majd megmondja mit vesz ő ki belőle.

    Egyenlőre semmi tornát nem anánlott mig nem látja a CT eredményét, kiváncsi leszek mi lesz a vége, egyenlőre nem fájok de érzem azért, állni és sétálni sokat nem tudok a fekvés sem esik jól minden pozicióban.

    Amit kérdeznék tőletek ,hogy a műtét után miért nem ajánlják az ülést? Húzódhat tőle a műtött rész?

    Mindenkinek kitartást kivánok!

    Jani

Új hozzászólás Aktív témák