Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz #98593280 #257 üzenetére

    Hogyne lettek volna előjelei!Csak ha elmentem orvoshoz hogy fáj,azt mondta megerőltettem és pihentessem,kenegessem, nincs semmi bajom.Kivizsgálásról szó sem volt.Minek is kivizsgálni az embert? :W A végén még megelőzhető lenne egy, a tébének 300 ezrébe kerülő műtét,meg fél év táppénz további 4-500 ezerért.Tiszta hülye lenne az orvos ha időbe elküldene egy 100 ezres kivizsgálásra meg kezelésre és ezzel megspórolna 700 ezret a tébének, meg nem esek ki fél évre a munkából, plusz az ember egészségi állapota is jó marad.Ez utóbbit meg nem lehet pénzbe mérni.Ismeretség kellett ahhoz hogy tisztességesen kivizsgáljanak meg ellássanak.Katasztrófa ez az ország. :(

    Hidd el,foglalkoztam a derekammal.Főleg az utóbbi ~6 évbe.De a fene se gondolta volna hogy ez lesz.Úszásra nem volt mindig lehetőség meg nem is vagyok valami jó úszó :U de azért jártam ahogy tudtam.Tornáztam,nyújtottam állandóan.Ezen kívül sokat bicikliztem,meg futottam,lépcsőztem (pont ami nem ajánlott ezt én is tudtam) de azért mert kell a jó állóképesség a munkámhoz. :K

    Ez már így alakult sajnos.Utólag könnyű azt mondani hogy nem így meg nem ezt kellett volna csinálni.De ott és akkor még nem ez járt a fejemben mert nem gondoltam volna hogy azért fáj mert ilyen bajom lehet.Hiszen az orvos megmondta: nincs semmi bajom.

    Ha még nem próbáltad a fejjel lefelé lógást denevérágyon vagy kampós lábravalóval csövön, feltétlenül próbáld ki!

    Amúgy meg nem kell félni a műtéttől. :) Ha kell, akkor jobb minél hamarabb túl lenni rajta,nem szabad halogatni mert abból nagyobb akár maradandó baj is lehet.De remélem neked helyrejön bicska nélkül is! :K :R

    Pííísz!!!

Új hozzászólás Aktív témák