Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz KROK640 #26939 üzenetére

    Persze, akad viszonylag sok AA-s rendszámú is, de érdemes megnézni, hogy azok is milyenek, illetve sosem tudhatod, mennyi hitel van rajta.
    Pont ezért írtam, hogy újakból is sok van. Rengeteg típusból 1-2 éve volt facelift, szóval azért be lehet lőni, hogy vadiúj modell, még csak nem is 3-5évesek lettek újrarendszámozva. A régiekről meg messziről ordít, hogy régi.

    Na akkor jön el az a pillanat, amikor végképp csak álom lesz a saját városi lakás a középosztálynak is.
    Szerintem már most elértük ezt a pontot vagy igencsak közel vagyunk hozzá. 50milla alatt szóba se állnak az emberrel, BP-en egy átlag újépítésű értelmezhető méretű (>55nm) már inkább 70-90m.
    Persze, meg lehet venni, de ehhez egy életre el kell adósítanod magad. Amit értelmes&óvatos ember azért szeretne elkerülni.
    Most van némi lekötetlen pénzmagunk, mit tegyünk vele, mielőtt megeszi az infla. Gyorsan megnéztem, mi a helyzet itt érden, rákerestem panellakásokra, 45millió. Innen indulnak azok a lakások, amire nem kell egy 10est élből rákölteni. Úgyhogy nem veszünk lakást :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák