Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz koby11h #115 üzenetére

    Na igen, ez így még egész korrekt.

    Next business day garis gépeink voltak melóhelyen, volt, hogy szerencsétlen technikus Pestről elautózott 1 ventivel. Utána lett helyi partner szerencsére.
    Onnan meg olyan tekik jöttek, hogy néha én mondtam neki, hogy szedje szét a laptopot...

    @mephi666 : Ilyenekkel szerencsére sokszor összeakadtam én is :)

    @Lenry : Dehogynem, minden főnök, aki volt már KKV-nál infós :D
    Előző melóhelyemen, multicég kis telephelye, én voltam ez, bár 220-hoz keveset kellett nyúlni, meg festeni se kellett, de bármilyen műszaki probléma esetén engem hívtak fel, mert a recis azt se értette, mi van.

    Mostani melóhelyen meg elég hamar összevesztem a supporttal, mert ahol én helyi IT voltam, ott a usereknek ki volt nyalva, fényesre - az volt a dolgom, hogy ők tudjanak dolgozni, ez teljesült is. Itt meg ilyen kábeleket, egeret, stb., ami máshol nem is leltári tárgy, nem adnak. Meg a userekkel leltároztatnak...

    Ja, recis. Ők voltak azok, akik toldacuccot.hu -n akartak elküldeni valami céges cuccot a céges fileszerver helyett... Bár ez akkor még kiakasztott, a mostani helyen már meg sem lepett, amikor egy arc a Google Drive-ra backupolta a teljes céges gépét. Szerencsére már nem nekem kell betartatni a céges szabályokat...

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák