Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz hcl #114 üzenetére

    Nekem is volt olyan, hogy ismerősöm apja vett egy laptopot, pislogott a FreeDOS-ra, jött haver, hogy kéne már valami, segítettem amit tudtam mert jó srác, pénzről nem volt szó.
    Évekig semmi gond nem volt a géppel, aztán net-et cseréltek, wifit nem ismerte fel, ki tudnék-e menni a szomszéd faluba.
    Hááát, ok, de nem tudom mikor érek rá. Nem gond, kijön elvisz, csak nézzem meg hátha 5 perc és utána visszahoz. Na jó, a régi időkre, jött, Passat CC, mentünk, szokásos bazi nagy ház, net-el az volt a gond, hogy 5 GHz wifi kódot írták befelé a 2.4 GHz kód helyett, eszükbe sem jutott, mert szerelő megmutatta a pasi 250000-es telefonján 5 GHz, de a laptop meg nem tudta. Nevettünk egy jót. Hát köszönik szépen, hát nincs mit, ok akkor hazavisz. Na mondom legalább ennyi haszon, hogy buszozni nem kell.
    Megyünk kifelé veszem fel a cipőt, anyuka ott áll szatyorral a kezében, köszönik szépen és hagy hálálja meg: pezsgő, bor, 2 sör, 300 gr Milka csokik, kávé, és 2000 Ft a munkáért. Mondom 5 percért, nem már, legalább a pénzt ne akkor! De amikor vették sem adtak semmit, mert akkor indult a cégük, de most már megy, és sosem késő. Szóval utólag de ki lettem fizetve rendesen. Azóta sem volt ilyen ismerősöm... szóval remény és normális ember mindig van!

    Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

Új hozzászólás Aktív témák