Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz zsamiatt #95 üzenetére

    Azért érdemes lenne utána nézned a FirstBeat algoritmusoknak, hogy a Garmin ezzek a "kullogással" mennyi valóban használható információt ad a felhasználónak (picivel többet mint a konkurens gyártók :U ).

    Test hőmérséklet mérés (komolyan ekkora feladat 2022-ben?):
    Persze hőt nem mér, mert ilyen kőkorszaki, de egyszer talán kiadják hozzá a bluetoothos végbélszondát, amivel 24/7 monitorozható az is. ;]

    EKG:
    Az EKG funkciót hardveresen tudja az óra, a VENU 2 Plussal már talán tesztelik is a szoftvert, tehát várhatóan egy frissítéssel megkapja a FENIX/EPIX széria is:
    https://the5krunner.com/2022/03/11/garmin-ready-for-ecg-releases/

    Pulzus mérési problémák:
    Én nem tapasztaltam semmiféle pulzusmérési problémát, pontosan annyit tud amennyit egy csuklós pulzusmérőnek tudnia kell 2022-ben. Itt van pl. egy összehasonlítás mellkaspánttal és igencsak pontos.

    Polar H10 mellkaspánttal átlag: 149.87 bpm
    Garmin Fenix 7 csuklós pulzusmérés átlag: 149.33 bpm
    Garmin EPIX 2 csuklós pulzusmérés álag: 149.30 bpm

    Érintő képernyő félmegoldása:
    Ezt meg nem is értem... teljesen működőképes érintőképernyője van, ráadásul elég reszponzív is a kezelőfelület, miért lenne ez félmegoldás? Ha akarod használhatod sporttevékenység közben is az érintőképernyőt, teljesen a felhasználóra van bízva hol tiltva vagy engedélyezi a funkciót. Nekem pl. az alap rendszerben engedélyezve van mindenhol, még a séta és kerékpár tevékenységekben is, viszont a futásban meg futópadozásban tiltva.

    [ Szerkesztve ]

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák