Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    válasz julius666 #13 üzenetére

    Kíváncsi vagyok rá nagyon. Amúgy azért Witcher-hez hasonlítom, mivel ugyebár mindkettő rpg, nagyjából egy időben jöttek ki, tök más stílus, és külső nézetesek.

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz julius666 #13 üzenetére

    Érdekes, nekem az első rész jobban átjött. A második kicsit rövidebb is volt (vond le a hülye ásványszkenner előtt leizzadt órákat), kevesebbet vitt előre a fő történeti szálon, és kevesebb izgalmat/meglepetést rejtegetett, mint az első rész.
    Persze a 2. rész is nagyon jó a maga módján, és tényleg kicsit töményebbnek, némileg jobban komponáltnak, kiforrottabbnak hat. (De ez nem is csoda, ha a második részre már jobban belejönnek a készítők, csak szerintem épp ez a középső rész a kitöltő pizód az első és befejező harmadik rész közt.)
    De a trilógiáknak rendszerint a közepe a leggyengébb. Az első még mindig több új és izgalmas dolgot rejt, mint a második, de nem szaladhat túlzottan előre, hogy lelőjje a poénokat, hanem arra kell koncentrálnia, hogy elvarrja a szálakat, amit nem akarnak sokáig tovább hurcolni, de kellően magalapozza a befejezést.
    Ezért én egy bámulatosan jó harmadik részre számítok. (Bár a BioWar trendje mostanában zuhanó minőséget jelez elő. :DDD )

    Az invertory butítás pedig szerintem erős lett. Én is bajban voltam néha az első rész első végigjátszásakor a kazalnyi cuccal, de a kettőből kicsit hiányzott, hogy most már abszolút nem lehet babrálni a kiegészítőket.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák