Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz julius666 #13 üzenetére

    Érdekes, nekem az első rész jobban átjött. A második kicsit rövidebb is volt (vond le a hülye ásványszkenner előtt leizzadt órákat), kevesebbet vitt előre a fő történeti szálon, és kevesebb izgalmat/meglepetést rejtegetett, mint az első rész.
    Persze a 2. rész is nagyon jó a maga módján, és tényleg kicsit töményebbnek, némileg jobban komponáltnak, kiforrottabbnak hat. (De ez nem is csoda, ha a második részre már jobban belejönnek a készítők, csak szerintem épp ez a középső rész a kitöltő pizód az első és befejező harmadik rész közt.)
    De a trilógiáknak rendszerint a közepe a leggyengébb. Az első még mindig több új és izgalmas dolgot rejt, mint a második, de nem szaladhat túlzottan előre, hogy lelőjje a poénokat, hanem arra kell koncentrálnia, hogy elvarrja a szálakat, amit nem akarnak sokáig tovább hurcolni, de kellően magalapozza a befejezést.
    Ezért én egy bámulatosan jó harmadik részre számítok. (Bár a BioWar trendje mostanában zuhanó minőséget jelez elő. :DDD )

    Az invertory butítás pedig szerintem erős lett. Én is bajban voltam néha az első rész első végigjátszásakor a kazalnyi cuccal, de a kettőből kicsit hiányzott, hogy most már abszolút nem lehet babrálni a kiegészítőket.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák