2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Na ennek van értelme, nem a shieldnek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Blaise

Blaise
(veterán)

Bukovári konstrukció, akárcsak az Ouya.

(#3) Plazmacucci válasza Blaise (#2) üzenetére

Plazmacucci
(nagyúr)

Szerintem egy NES emulátorral ütne :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Steve1207 válasza Plazmacucci (#3) üzenetére

Steve1207
(őstag)

Az biztos! :) Olyan kicsit, mint a régi tv játék konzolok, csak itt nem hangolni kell, hanem bemenetet választani :D

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#5) BlackSoft

BlackSoft
(addikt)

LOL ez tetszik :DD

---------> HardverGURU https://www.hardverguru.com/ <---------

(#6) Pinky Demon

Pinky Demon
(addikt)

Brutalisan elavult proci dolgozik benne (2 A9-es CPU mag es 2 Mali400 GPU mag), egy jatekra kihegyezett gepnel ez nagyon-nagyon sovany.

(#7) Gergosz2 válasza Plazmacucci (#3) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

most is van egy a telómon , unalmas perceimben Panic Restaurantot nyomok vele.
Kegyetlen jó :R

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#8) blade zte válasza Pinky Demon (#6) üzenetére

blade zte
(őstag)

Azért egy gta 3-at, és vice cityt elvisz. ;]

Amúgy az ilyen androidos konzolok csak ideig-óráig tudják ezt az egészet meglovagolni, az okostelefonok úgyis jobban megérik.

Oppo find 7 astro black

(#9) danikollar

danikollar
(őstag)

Jól néz ki!

(#10) leitlia

leitlia
(csendes tag)

Ti mirol beszeltek? Gyenge vas, meg Ouya bukas? En almas vagyok, ha hordozhato eszkozokrol van szo, de az Android az pont a szabadsagrol szol. Igy en is azt latom, hogy 1972-tol egeszen 2003-ig(direkt mondtam keveset) mindent vinni fog, az osszes platformrol. Az hany jatek? Nintendo, Dreamcast, Amiga, C64, Sega, 3DO es tarsai. Azt se tudom, hagy sikeres konzol volt az alatt az ido alatt. Itt mivel mindenki piacra lep igazan sikeres egyik sem lesz (szerintem), de mindenkeppen jo cucc!

(#11) blade zte válasza leitlia (#10) üzenetére

blade zte
(őstag)

Szinte minden eszköz tudja ezt, úgyhogy nem elöny.

Oppo find 7 astro black

(#12) cskamacska válasza leitlia (#10) üzenetére

cskamacska
(addikt)

És te utoljára mikor játszottál napokat NES játékokkal? ;)

Az a szomorú helyzet, hogy már a leggyengébb Androidos tucatappok is meglépik a 25 évvel ezelőtti játékok szintjét, cserébe általában nem néznek úgy ki, mint egy rakás képernyőre hányt pixel. De majd pont az emuláció lesz az aduász, nem? :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#13) Pinky Demon válasza blade zte (#8) üzenetére

Pinky Demon
(addikt)

a 2 mag meg ok, de a Mali400? mondjuk egy fullHD TV-n?
Nemreg vettem egy kinai tabletet ami fullHD, es egy 4 magos rockchip dolgozik benne szinten Mali400-al, csak epp 4 magos kiszerelesben es majd' dupla akkora frekin (azaz kb 6-8x teljesitmennyel ehhez kepest) es bizony mar megszenved a modern androidos jatekokkal, nemelyik jatszhatatlan, nemelyiken meg a grafika van nagyon lebutulva. Elkepzelve, hogy ez mire lesz igy kepes, hat, koszi, inkabb kihagynam...

[ Szerkesztve ]

(#14) blade zte válasza Pinky Demon (#13) üzenetére

blade zte
(őstag)

Én ugyanígy 2-3 éve vettem alsókategos telefont 600mhz-val, és fél giga rammal. Adreno 200 volt benne. Hang nélkül szinte játszható volt a gta 3 Pedig 480x800-as képernyöt hajtott akkor, amikor az alsókateg 240x320 volt!

És hogy mi a titka? Rootold, és tölts le rá egy romot. Egy olyan hasítani fog. Amit a tavalyi s3 elvisz, ennek is minimum el kell vinnie. Csak rossz az optimalizáció. Ennek ellenére abban egyet lehet érteni, hogy a mali400 már nem nagyon elég. Még az s2-ben is ez volt úgy emlékszem.

Oppo find 7 astro black

(#15) Pinky Demon válasza blade zte (#14) üzenetére

Pinky Demon
(addikt)

Azzal a hatalmas kulonbseggel, hogy az S2-ben is negymagos kiszerelesben volt az a mali400, ami itt ketmagos! Azaz a 2011-es csucstelefon (ami GPU szinten azert nem volt az, az aktualis alma vagy tegra azert abban verte) szintjenek a felet tudja hozni! Es ott csak 480x800-as felbontast kell hajtani.

#16: 300-400 MHz-et irnak, az S2-ben meg 266 volt. Nem olyan jelentosen jobb az, hogy kompenzalja, hogy feleannyi. Meg mondom HD vagy fullHD felbontasokrol beszelunk. Ah, szerintem is folosleges vitazni, ez a "konzol" nosztalgia jatekokra jo, lehet ra PS emut rakni es diablo 1-ezni, de egy-egy ujabb androidos jatek es vege a gepnek. Abszolut nem eri meg.

[ Szerkesztve ]

(#16) blade zte válasza Pinky Demon (#15) üzenetére

blade zte
(őstag)

Jó, csak itt nagyobb órajelen pörög, de szerintem jóval. De amúgy nem éri meg vitatkozni, ez a proci tavaly volt népszerü Kínában, az rk3066-ok meg már rendelhetöek ennyiért onnan.

Oppo find 7 astro black

(#17) unrealnoise

unrealnoise
(senior tag)

Ennek az árnak kicsit több, mint a másfélszereséért, már normális állapotú, használt PS3-at vagy Xbox 360-at kapni, amire egyre olcsóbbak ugye a cuccok (hisz sok játék már elég régi), és a minőség is egészen más szintet üt meg rajtuk...

Személy szerint a kutyámak se adnám oda játszani....

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#18) dunc

dunc
(nagyúr)

Nekem tetszik az egyszerűsége, és majd meglátjuk mit fog tudni gyakorlatba.

(#19) HuMarc

HuMarc
(addikt)

Nekem nagyon tetszik :) Már a múltkori cikknél is tetszett. Remélem, be tudok egyet szerezni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.