Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    Egy kicsit lehangolt a telefon. Mate 10 pro-ról váltottam, de most komolyan... miaf.sz. Lehet, hogy én vagyok túl finnyás, vagy béna, de nekem ez visszalépés.

    Telekomos változat

    Melegszik. Már ha csak telefonálok is, egy idő után elég komolyan melegíti a fülem. Télen jól jön persze.

    Gyorsan merül. Lekapcsoltam rajta lassan már mindent. 120 Hz off, WiFi kikapcs, Bluetooth szintén, elforgatás minek. De koppra töltve pár perc múlva már csak 95%-on ketyeg. Agyrém

    Nem "ismeri fel" a másik gyártó 5A-es töltőjét. Ez szerintem baromi aljas húzás, hogy adnak hozzá egy ipari hulladék kivitelű töltőt, amivel elég megfontoltan tölt, de legalább gyorsan merül, de vegyél hozzá egy samu gyorstöltőt, ami 3x annyiba kerül.

    Szintén nem "ismeri fel" másik gyártó Type C -> Jack konverterét. Csak pislogtam, amikor annyit írt ki egy AUX csatlakoztatásnál, hogy nem támogatott USB eszköz. Eddig minden másik telefonnal ment, röhej. Majd abból is veszek samsungot...

    Az ujjlenyomat-beolvasó hulladék. Beviszem a mintát, egy fél napig ok, aztán egyre ritkábban ismeri fel az ujjlenyomatot. Lehet, hogy az ujjammal van a baj, vagy mutáns vagyok, de a Mate 10 hátsó leolvasója 10/10 működött.

    Szubjektív, de a huawei GUI után a samué esetlen tud lenni, mintha szándékosan szívatni akarnának a legapróbb dolgokban is. A samsung discovery helyett is szerettem volna visszapakolni a google hírfolyamot... esélytelen. Egyedi csengőhang... ahhoz a samsung music app kell, de az alapból nincsen telepítve.

    A fényképező app megint csak a huaweiéhez mérten komolytalan (nekem). Nyilván ez részben megszokás kérdése, de a leggyakrabban használt funkciók nincsenek kéznél. Az éjszakai fotó mód meg csak kullog a 3 éves huawei után. Fénnyel festéses funciók sehol... jó persze rétegigény, de ez egy 240eFt-os telefonnál kihívás, ami fotózásban ott van, ahol az s20 és plus...?

    Sírok... a kijelző fényerő-szabályozása egy katasztrófa, és lehet látni, hogy az akkuhasználatnál ez a feature is eszi a töltést.

    Legalább a banki mobil appot át tudtam volna migrálni...

Új hozzászólás Aktív témák