Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Lenry #60 üzenetére

    Ez így nem teljesen igaz, mivel a Valve támogatja ezt a projektet, ők maguk mondták! Most, hogy szóba került ez a mód, én simán elképzelhetőnek tartom, hogy ennek a megjelenése lesz a meglepi, legalábbis nagyon örülnék neki.

    Egyébként én HL rajongó vagyok, de néhány dolgot másképp látok, mint ahogy itt egyesek.
    Számomra a Source Engine jelenlegi (2009-es) állapotában több, mint gyönyörű. Engem r*hadtul nem érdekel, hogy már 6 éves ez a motor ha egyszer még mindig elképesztően szép. Továbbá azt is gondolom, hogy ha majd jön az Episode 3, akkor azt is Source-al kéne kiadni, mert akkor lesz igazi HL2 tag. :)
    Szerintem nem azt az irányt kéne követni a Valve-nak, amelyet a Crytek választott a Crysis-al. Nem csili-vili, fotó-realisztikus grafikát szeretnék, hanem igazi Half-Life-ot, vagyis egy újabb, kiváló, forradalmi játékot. Továbbá a játékok grafikájához annyit még hozzátennék ,hogy inkább a fizikára kéne még jó alaposan rágyúrni.

    Az viszont valóban nagy szemétség a stúdiótól, hogy az ígéretük ellenére így húzzák az epizódokat, ugyanis nem erről volt szó. Egy másik ígéretüket viszont betartották és betartják a mai napig. 2004 novemberében, amikor megjelent a Half-Life 2, a Valve vezetője, Gabe uraság azt találta mondani (szó szerint), hogy "Nem kell újabb 6 évet várni a következő Valve produkcióra!"

    Ez valamiért az id Software-re emlékeztet, hiszen ők valóban nem adtak ki semmit már 6 éve, vagyis a Doom 3 óta, és ahogy kiderült, ebből 7 év is lesz, hiszen csak 2011-ben jön a Rage.

    Összességében: bármennyire is szemét cégnek látszanak, a Half-Life a lehető legjobb kezek között van. Inkább várok 10 évet egy darab igazi HL-ra, mint 10 db hulladékra. Half-Life rajongó létemre természetesen engem is bosszant ez a mizéria az EP3 körül, de én valahogy még mindig bízok a csapatban.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • huskydog17

    addikt

    válasz Tomcat #84 üzenetére

    Szerintem egyáltalán nem olyan nagy a szakadék a HL2 és az epizódok között, hiszen az utóbbiak mellett a HL2-t rendszeresen fejlesztik és javítják grafikai szempontból is. Ma már azért sokkal szebben néz ki, mint 2004-ben.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • huskydog17

    addikt

    válasz Tomcat #94 üzenetére

    Értelek. Én viszont azon az állásponton vagyok, hogy engem aztán r*hadtul nem érdekel, hogy bizonyos emberek azért hurrognak le egy játékot, mert nincs CryEngine 2-e szintű grafikája, sőt ez szerintem szánalmas. Én inkább abban reménykedek, hogy ne is legyen az EP3 fényévekkel szebb, mint a jelenlegiek, mert akkor már nem lesz meg a HL2 feeling. Ebben egyet értek veled, hogy nem lenne jó, ha túl nagy lenne a szakadék grafikai szempontból, ezért remélem, hogy az EP3 a jelenlegi Source motorral fog megjelenni.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák