Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    "Végre egy olyan játékot kaptunk a kezünkbe, amely méltó a játék egykori híréhez" - ez ugye csak vicc? Te játszottál már a korábbi FIFÁkkal? Könyörgöm...

    1. Ugyanaz a játékfelépítés
    2. Ugyanaz a fizika
    3. Ugyanaz a játékosmozgás-animáció
    4. Ugyanaz a szar papírvékony közönség
    mint 3-4 éve...semmi fejlődés nincs ebben a játékban, annyi hogy fogták a FIFA 08-at...rádobták az új grafikus motort, meg az új igazolásokat, de mindent meghagytak úgy, ahogy volt a 08-ban..animáció, közönség...borzalmas strandlabdaméretű laszti,a bíró és a partjelző embertelen mozgáskultúrája....és bizony a FIFA 08 ugyanaz mint a 07, ami ugyanaz mint a 06, majd 05, majd 04......tehát ha úgy vesszük a FIFA 04-et kapjuk új grafikus motorral és friss igazolásokkal....

    ez nem hogy 8,0, hanem olyan 6,5 köröli értékelés....

    a képek meg a konzolosból vannak senkit ne tévesszen meg aki még nem próbálta.....

    a magyar kommentár meg sztem borzalmas.....az angol nyelvű is fura az angoloknak...ezt még kevés angoltudással is észre lehet venni...de a magyar nagyon fura...bár dícséretes a próbálkozás...

    [ Szerkesztve ]

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz Zsoccc #2 üzenetére

    hát én úgy voltam vele míg ki nem próbáltam a játékot...hogy nem létezik hogy a PES09 jobb legyen nála...és de.....kipróbáltam, és töröltem is....ótvar egy játék....nem azért, de ha átírnátok a cikkben a PC szót XBOX vagy PS3-ra...és kijavítanátok a 8,0-ás értékelést mondjuk 8,9-re....akkor megálln a helyét....de a PC-s sztem szar...és mondom ezt úgy ,hogy FIFÁs voltam, de PESpárti lettem....

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    válasz ádyz #4 üzenetére

    "Mar vartam, hogy egy PES rajongo mikor kezdi el fikazni a FIFA-t. :)"

    Nem vagyok PES rajongó...azzal játszom amelyik a jobb..és a PES jobb idén...PC-n legalábbis...a konzolos videókat elnézve viszont a FIFA 09 egyetlen hátránya talán csak a BL mód hiánya lehet....ez nem elfogultság...tudományosan bebizonyított tény, melyet bárki saját maga is megvizsgálhat, melyhez elegendő letöltögetnie a FIFA 04-től a FIFA 09-ig a demókat...és mindjárt meglátja miről is van szó...

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

  • volvoguy

    addikt

    hogy elkerüljük a vérremenű szópárbajokat, egyezzünk meg abban, hogy a tökéletes fociprogram a PES és a FIFA házasságából születhetne meg...a PES realisztikussága megfejelve egy jó EA Next Gen grafikus motorral és hivatalos licenc-ekkel...egyik sem tökéletes...a PES realisztikus és élvezetes, de nincsenek benne liszenszek....oké, lehet letölteni, de az mégsem ugyanaz mintha benne lenne eredetileg....a FIFÁban viszont minden hivatalos, bár a BL kihagyásával az is elég csonka....

    szal lényeg...FIFA 09 motor és liszenszek + PES játékmenet = TÖKÉLETES FOCIPROGRAM....

    Nehogy még a 2K is beszáljon a focibizniszbe, és elverje mind a kettőt, mert ők aztán tudnak realisztikus játékot csinálni, bár erre kevés az esély, lévén ők inkább az amerikai sportokat favorizálják, mint a Baseball, NBA és az NHL

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák