Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    Engem az lepett meg, hogy a játék az eladási statisztikák szerint nem szerepelt túl jól (a magyaron sem, de sok emberről tudom, hogy külföldről rendelte, mert olcsóbb és az nincs benne a magyar stat-ban). Egy kérdés van: miért? Egy hónapig nem volt normálisan játszható verzió.
    Megmondom miért: vannak olyanok (sokan), akiknek csak ingyen jó, ha nincs warez, akkor nem is játszik. Ennyi. :K
    Én sem vettem régebben CD-t mikor nem volt saját keresetem (iskolás voltam), inkább felvettem rádióból kazira, ami kellett. A P3-as időszakomban (2001-2005) nem is warezoltam. Másolt játékaim sem voltak, csak a GS/PCG lemezmellékletek, sok címet hagytam ki így, de azért vettem néhány leárazott darabot 1-2000 Ft-ért (pl. Tomb Raider 3-4), drágábbért nem tudtam volna. :(
    Az a baj, hogy a warez kényelmessé tesz és - lehet hogy ezért kapom az ostort, de azért is kimondom - csak egy módon szüntethető meg: büntetéssel! Minden egyes letöltött darabért bírság, börtön (persze először csak fenyegetésként, később élesbe). Mint a tárgyi lopás: ha nem lenne rendőrség, mindenki lopna és rosszalkodna, mert ezt minden következmény nélkül megtehetné. Amúgy errefelé a rendőrök is warezolnak, nagybátyám is rendőr és mégsincs egy deka eredeti cucca sem. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák