Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz carl18 #146 üzenetére

    a megújuló forrásokhoz is gyártani kell, abból nem lesz energia, hogy szépen süt a napocska :) ha jól tudom a napelemeket nem is lehet újrahasznosítani
    szélerőművet láttál már? közelről én még nem, de egy barátom azokon melózik, írtózatos nagy dögök, egy olyat legyártani, helyszínre vinni, felhúzni rengeteg anyag és szennyezés, szóval felesleges dolgokra elpazarolni feleslegesen sokat ugyanúgy zsákutca, hiába maga a forrás nem szennyező amiből termelik az energiát
    olyan ez mint az elektromos ótót',ránézel, nem füstöl, hajjjj de f@sza, jah, csak az akkukat is le kell gyártani, amikor megdöglenek veszélyes hulladékok lesznek, és hasznosítani sem tudják, és az energiát is ugyanúgy meg kell nekik vmilyen módon termelni, nem álltam neki matekozni, de lehet fej-fej mellett van összességében belső égésű motoroshoz képest, csak ennél nem látod a közvetlen füstöt ( :
    és igen, teljesen mindegy hogy nv vagy amd, intel vagy amd, ami zabál az zabál

    csakos1997
    nem kell ehhez fannak lenni, max nekiállni átgondolni az élet nagy dolgait
    szememben nagy rakás sz@r ez a kártya, ha amd ilyen fogyasztással ad ki kártyát az is az lesz, ahogy az eddigi zabások is azok voltak
    nem az 500w miatt, már a 350 is rengeteg egy vga-nak

    NightGT
    szezont kevered a fazonnal
    10 éve az eszközök kevésbé voltak hatékonyak, ahogy az akkori gyártástech-ek is
    ma érdemi fejlődésnek azt nevezik, mikor azonos energia felhasználásból nagyobb teljesítményt prezentálsz
    lásd a zen-ek, ott sikerült megoldani, és lásd a polaris, ott nem sikerült
    a 3080 amennyivel gyorsabb 2080ti-nél, annyival többet is eszik, semmilyen fejlődés nem volt ilyen téren, max stagnálás, ha beérné 2080ti fogyasztásával akkor valóban fejlődött volna
    ez egy állítólagos 8nm-en gyártott kártya - ami nyilván nem annyi - és végletekig széthajtották, alapon is szépen zabál, de még ezt megfejelni pffffffffffffff
    csak azt nem értem, ha az autókra mindenféle normát kitalálnak - ami mondjuk legtöbbször kalap sz@rt sem ér -, akkor egy sz@ros vga amivel az emberek 90%-a csak játszik, hogy hogy nincs beszabályozva fogyasztásban
    érdekes ez a világ... :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák