Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Dr. Akula #148 üzenetére

    "mert akkor még nem tudtuk milyen jó is a bill+egér kombó,"

    excelre...

    (az nem a kontroller hibája, hogy képtelen vagy megszokni/átszokni rá - ximet is a csalókon kívül csak az vesz, aki nem AKARJA megszokni a tutit. eleve nem is értem, hogy pécés múltal mit keresel konzolon - oké, kipróbáltad, nem tudtad (fenntartom: nem akartad) megszokni... minek erőltetni? ahogy írtad, a jó játékok kijönnek mindenre - pécére is :D )

    "tehát tudom milyennek kell lennie az irányításnak,"

    pécén :)
    konzolon nem kell olyannak lennie, szerencsére nem is lett, remek a kontrolleres irányítás

    hja igen: a jó nem feltétlenül hatékonyt jelent ;)

    ---

    ON:

    bazári, randa.

    a matt base ps4 volt a tuti, azóta lejtő :( és félek még nem értünk le az aljára...

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz b. #172 üzenetére

    sok játékban így is nehéz multi-ellenfelet/társat találni, hát ha még a bill-kontroller is szegmentálná a "tömeget"... akinek EKKORA gond az egér, miért nem játszik pécén? én még mindig itt vagyok leragadva :)

    (nagyritkán amúgy pécén is szokam kontrollerrel kompetitiv multit játszani, mivel nemigazán érdekel az eredmény - egérrel se lennék sokkal jobb, akkor meg minek szenvedjek azokkal az excelre kitalált sz*rokkal? :D 10-11 éve tértem meg, eleinte maga volt a pokol a gémped, de easyn, szingliben szépen hozzászoktam az irányításhoz, mivel szerintem csak akarat kérdése az egész, az ember ilyen alkalmazkodó életforma ;) )

    ---

    (#163) Dr. Akula

    "Ha ennyire tuti, miért kéne külön akarat a megszokására? Hát nem jobb az eleve? És miért kell csíterezni meg unfairezni, ha kontrollerrel kell kiállni egér ellen, ha egyszer nálad van az előny? :D Senki nem kényszerített téged a használatára. De ha valakinek a másik jobb, miért ne használhassa? Akkor a kormánykereket is dobjuk ki, autószimulátort is lehet kontrollerrel irányítani, csak meg kell szokni..."

    Mindent, ami új, szokni kell, hiszen be vagy gyepesedve a megszokottra.
    Sokadszorra leírom: jobb <> hatékonyabb.

    Kormánykerék hatékonysága autó és játékfüggő is, nem mindenki jobb kormánnyal automatikusan.

    " "eleve nem is értem, hogy pécés múltal mit keresel konzolon"
    Én meg a fanboy mentalitást nem értem. Konzolt csak a vallás papjai vehetnek?"

    Miért ragadtad ki a mondat első felét?
    az volt a kérdés, hogy minek erőlteted, ha ennyire nem megy (nem akarod igazán, hogy menjen + pécés mult adott -> menekülőút) ?

    "Akkor konzolon meg VR szemüveget használni tilos? A jót csak azért nem kéne használni mert az "pc-s", és inkább szenvedjünk a rosszabbal, csak nehogy meglássanak minket a kezünkben egérrel, mert még a végén ki tudja mit gondolnak rólunk?"

    Össze vannak eresztve a VR és nem VR játékosok valamiben?
    A hatékonyabb továbbra sem jobb. Excelperifériával próbálasz fps-t játszani, mert megszoktad és a célzás maga könnyebb vele.

    "Ha már tőlem idézel, akkor próbáld meg azt idézni amit írtam. Jó esetben pc-re is. A GTA5 is kijött, csak késéssel. Most az RDR2-ben azért van bizonytalanság mert az 1-el se erőltették meg magukat."

    A XIM-et a GTA5-höz vagy az RDR-hez vetted? ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák