Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz arty #176 üzenetére

    Mert például COD -t Pc re 900 ezren vették meg és fél év alatt kihalt PS re pedig 10 millióan . És nem azért mert mindenki csal, haxol ilyesmi. ÉN tök becsületesen játszok soha nem csaltam eszembe se jutott,de nagyon szívesen játszanéka DLC mapokon sok ellenfél és társ mellett. de nem tudom elviselni az aimassist belenyúlását a célzásba, se azt, hogy nem játszhatok a kedven perifériámmal. 1998 óta egérrel játszok FPS játékokat multiplayerben.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz arty #176 üzenetére

    "Sokadszorra leírom: jobb <> hatékonyabb"

    Pedig egy irányító perifériának az a mértékegysége. Az hogy fotelből kényelmesebb a másik az egy másik téma. VR szemüveggel meg valszeg a kalimpálás a kényelmesebb. Csak az hogy melyikkel mit lehet, ha képes kihasználni az ember. Egérrel pl. olyan gyorsan lehet forogni, és olyan pontosan célozni (adott idő alatt, mert ugye végtelen idő alatt akármivel el lehet találni a célpontot, csak addigra az már nem lesz ott), amit kontrollerrel fizikailag lehetetlen.

    "az volt a kérdés, hogy minek erőlteted, ha ennyire nem megy (nem akarod igazán, hogy menjen + pécés mult adott -> menekülőút) ?"

    Ha kiadták volna a GTA5-öt időben pc-re is, valszeg nem vettem volna konzolt. De nem adták. Most meg itt az RDR2, és még az se biztos hogy egyáltalán kiadják-e pc-re. Egér+billentyűzettel viszont konzolon is lehetne játszani. Mármint az én szintemen, nem kontrollerrel.

    "Össze vannak eresztve a VR és nem VR játékosok valamiben?"

    Akár lehetnének is. Csak előbb el kéne terjednie. Ennyi erővel a félkezűek is reklamáhatnának hogy csít a kontroller, mert 2 kézre van optimalizálva, nekik meg csak 1 van, akkor használjon mindenki egykezest. :D

    "A XIM-et a GTA5-höz vagy az RDR-hez vetted?"

    GTA.

Új hozzászólás Aktív témák