Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz Gondwana #1082 üzenetére

    Általában van nálam 4 db rádiós TTL vezérlésű 580EX II (akkor csak 3 volt, mert a 4. nem fért be, mert nem a legnagyobb táskámmal mentem) + mindegyikre 1/4, 1/2 és 1/1 CTO, CTG, CTB, ND feltét meg CP-E4-ek. :DDD De itt nem ez volt a gond. Előtte soha nem voltam a helyszínen, így fél órával korábban odamentem terepszemlézni. Kérdi a portás, hogy mi járatban vagyok: mondom a 13:30-as eskit fogom képelni, szeretném megnézni a kis termet. Azt mondja akkor kinyitja, mert zárva van. Gondoltam magamban milyen rendes: kinyitotta, megmutatta, villanyokat felkapcsoltuk, stb...Megköszöntem és leültem felfóliázni egy vakut az energiatakarékos neonokhoz (gondoltam szerencse, hogy csak egyféle zöld WB lesz, mert zárt terem és csak az energiatakarékos neonok világítanak). Ahogy kész lettem vele, megjött a pár és a násznép (összesen 11 fő). Előkerült a felvezető kísérő, hátravitt minket egy kisebb terembe. Nem fogtam gyanút, mert a másik terem mögött volt, gondoltam még takarítanak vagy valami és később megyünk át: volt még 10 perc a kezdésig. Q®vára naiv voltam. :DDD Egyszer csak "a semmiből" megjelent az anyakönyvvezető, a hátam mögött kinyílt az ajtó és bevonult a pár...Az első kép EXIF-je szerint 8 perccel korábban a tervezettnél (ilyen sem sűrűn ferdült elő mióta eskizek). :D Ez csak azért volt gond, mert abban a teremben viszont halogén szpotos világítás volt keverve az energiatakarékos zöld / lilájával, plusz az egyik falat egy az egyben panorámaablak foglalta el, amin a függöny még kékítette is pluszban a WB-t... :W Minimum 5 féle WB volt a teremben attól függően, hogy éppen merre fordultam. Elnyomtam a kezdődő szívrohamot és kikapcsoltam a vakut, az ISO-t feltekertem a csillagos egekig, aztán hadd szóljon... :D Mondjuk hirtelenjben annyira felhúztam magam, hogy idegességemben véletlenül kikapcsoltam a portrémarcsát és a menyasszony aláírását egy az egyben nem fotóztam le. :N Felvettem a pókerarcot és megkértem, hogy ismételje meg, úgyis gyakorolnia kell a férjezett aláírását. :)) Szerencsére jól vették a poént és mindenki derült: utólag elmondták, hogy jobban is sült így el, mert feloldódott a hangulat és mosolygós képek lettek. :)

    Egyébként Aleisternek írtam meg ezt a történetet pár napja, mert témába vágóan kérdezett PÜ-ben. Akkor azt kérdezte, hogy ha egyetlen tanácsban kellene összefoglalnom az évek tapasztalatait, akkor mi lenne az?

    Az előző bekezdés fényében: arra is fel kell készülnie az esküvőfotósnak, amire nem lehet! ;) :))

    De a PÜ-mre kb. 1 hónapja nem válaszoltál!!! :DDD Sejtem, hogy megvolt az oka, csak gondoltam megemlítem. :))

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák