Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz dreampage #60 üzenetére

    Én mondjuk amatőr csillagászkodom, -egy Celestron 200/1000 Newtonnal, de ez most mindegy-, ennek ellenére meguntam a játékot. Ezzel együtt bőven megérte az árát, ezt nem vitatom. A grindfest nem lenne baj, de nekem nagyon hiányzik a játékból, hogy az eredményét a hajókon kívül maximum kis excel táblázatok értékeiben látom. Nem építhetek és írányíthatok flottákat vagy gyárakat, űrállomásokat, kvázi a jelenleg beletett 1000+óra játékidő értelmét nem látom sehol, nincs látható nyoma pl. egy saját gazdaság vagy űrflotta, vagy birodalom képében. Annyi, hogy mondjuk az Asp Exp. nem 20ly-t ugirk, hanem 42-t, vagyis adott célhoz hamarabb jutok el az egyébként tökegyforma rendszereken át. A játékidő jelentős részét jelenleg a végeláthatatlan ugrálás teszi ki A-ból B-be. Sajnos.

    Egyébként ha már a csillagászattal kapcsolatos játék miatt ülök le a gép elé, akkor sokkal inkább veszem előt a Space Engine-t (amit 1 ember fejleszt mégis az univerzum generálása lénygesen összetettebb az Elite-nél), vagy a Universe Sandbox 2-t...Netán a Kerbal SP-t.

    Most is vártunk 5 hónapt, és kaptunk egy átdolgozott Engineers rendszert, ami bár valóban jobb mint volt, csak egyrészt megint pár excel értéken rugózunk, hogy most eddig 30 akármi volt a max, most meg akár 31,6 is lehet, másrészt nem értem, mi tartott ezen 5 hónapig?

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák