Új hozzászólás Aktív témák

  • dgabor80

    tag

    Csatlakozom kicsit a játékszidáshoz, annyiban hogy igen a nagy játékélmények valahogy elmaradnak, hiába a régi nagy címek és az óriási marketing...és nem kiöregedés, nem ízlés kérdése, szerintem tény hogy a nagy (katartikus) játékélmények ma már elmaradnak...hiába a szuperprodukciók..sőt még néha a játszhatóság is kérdéses...és semmi sem ösztönöz akár más stílusok kipróbálására sem...

    DA:I Remélem a Tropico szintjét azértnem érjük el humánerőforrás management-ben... :DD
    De minden játékmenetet - akár opcionálisan - szinesítő elemet szívesen fogadok :K

    Személyes vallomás: :P
    Ma éjjel világosodtam meg Diablo 3-ban...most néztem "profi" vidókat...több ezer óra játékidő, hihetetlen fegyverek, aranymilliárdok....
    Vagyis: miért kell egy "milyen jó kis fegyvert találtam" vagy "mennyi minden-t elértem" játékérzésért (pl.: Diablo 1, és 2) ezer órákat játszani????...sokan 50-100 óra amit bele tudnak tenni egy-egy játékba...fanatikusabban is max. pár százat... szóval pár játékban túl magasan van a léc szerintem...vagy tényleg ennyi hardcore játékos van? :D

    „Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

Új hozzászólás Aktív témák