Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Kansas #253 üzenetére

    Mikor az Awakeningben egy warriornak már egy rakat skillje van, energiaitalokkal, akkor elég valósághű sebességgel forgatja az egykezes kardot pajzzsal. A kétkezes kardnál is teljesen reális, hogy több másodpercig tartson egy lendítés. Próbáltál már 10 kilós karddal harcolni? :) Én igen, mi több, tanulmányoztam is. Persze tízszer jobb is lehetne, hiszen a fegyverek nem találkoznak egymással, nincs igazi hárítás, páncélt senki nem vág direkt kardéllel, és bizony a nehéz páncélzat is max. díszfelvonulásra lenne jó, stb. No de a DA2-ben komolyan átestek a ló túloldalára. Fél kézben akkora kardot szorongatnak, amekkorát irl két kézben sem lehetne, ugyanez van az értelmetlen csicsákkal is, amik valójából csak ellehetetlenítenék a fegyver használatát, és egy harcos az említett méretű fegyverrel fürgébben mozog, mint egy ninja fabottal, de olyanokat ugrik, mint egy ninja sem. Hát megeszem a zsebórámat, ha ezek nem a JRPG-k tipikus jellemzői. :D

    Azt vártam, hogy legalább annyi elmozdulás lesz a realitás irányába a harc szintjén, mint az NWN és a DA között. Ehelyett csak bevettek egy 90 fokos fordulatot.

Új hozzászólás Aktív témák