Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz Healbacsi #228 üzenetére

    Nem vedem a jatekot, engem is zavar pl hogy a helyszinek atgondolatlanok. Jo elgondolas volt a "Kirkwall csatornai sokmindent megeltek az evek soran" de a hazaknal kevesbe elfogadhato, Fenris meg zakkant, nem ugy nez ki mint akit erdekelnek a kulsosegek ( ha megfigyeled, a szobajaban egy szem matrac van amin alszik ), deplane exrabszolga leven eleg kis igenyu lehet:P ( Tudnam miert balfasz az osszes harcos csatlos ezekben a jatekokban, Avelin se teljesen normalis, amikor probalja felszedni a beosztottjat fogtam a fejem )

    Harcra visszaterve, ahogy haladok elore kezdek raebredni, hogy van abban logika hogy nem lehet kizoomolni: Nem adhatsz ki ugy parancsot a kijelolt karakternek, ha nem latja az ellent ( utban van egy oszlop, takarja a tobbi ellen ). Valahol realisabba teszi a dolgot, ugyanakkor rohadt idegesito ha szarul helyezkedsz. Ez nem feltetlen gond, megint a Guild Wars-t tudom felhozni peldakent ahol PvP-ben nagyon fontos volt a terbeli helyzeted es hasonlo nehezsegek voltak, szokatlan az Origins-hez kepest es hulyesegnek tunik, de mashol mukodott, es elvezheto is.

Új hozzászólás Aktív témák