Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Misály #215 üzenetére

    Én a DAO-val is csak azért kezdtem játszani, mert "Mass Effect fantasy kontosben". :DDD

    Bár azon azért nyavíkoltam rendesen, mikor ME2 után nekiálltam az Awakeningnek, és megint "commander" volt a megszólításom. Kicsit már unalmas volt, és kevésbé tudtam újra beleélni magam a DAO-ba, mert a "commander" hallatán mindig Shepherd-nek éreztem magam, aki az űrhajó hídján áll a galaxistérkép előtt (pedig csak egy nagy tálban égett a tűz a nagyteremben). :DDD

    A DA2-vel még nem játszottam, de egy ismerősöm tolja, és azt mondja nem volt még olyan problémája a "hangulattárcsával", mint nekem ME1-ben. (Véletlenül kinyírtam valakit, akit csak el akartam küldeni a kur@@@nnyába ; meg később néha 1-2 apróság rémlik, de nem emlékszem pontosan mi, mert jelentéktelen "nézeteltérés" volt az én hangulatom és a tárcsázás eredménye közt...)

    Az inventory pedig olyan ugrálás a ló egyik oldaláról a másikra. ME1 picit volt sok, DAO nem annyira picit, az ME2 már picit kevés, a DA2-t még nem tudom, de amit hallottam, az alapján nem annyira picit kevés.
    * A pajzsokon pl azt nem értem, hogy ha csökkenteni akarták a tárgyak számát, akkor miért nem csináltak inkább pajzs szetteket a sok kis bizbasz (kesztyű, csizma, vért, sisak) helyett. Máris kevesebb a tárgy és az öltöztetéssel töltött idő.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák