Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Morden24 #1 üzenetére

    "Most először, de valahogy feelingesnek találtam a bevágott jeleneteket. Volt egy-két nagyon szép darab - a bajom csak az, hogy ezek nyilván pre-render átvezető videók, és a cséplős harc közepette nem lesz szép hajítófegyver-használat, vagy lefegyverzés... de ne legyen igazam."

    Komolyan mondom, neked Silverman hiányzott az eddigi videókból. :DDD Azok a jelenetek, amikre reagáltál, már eddig is nyilvánosak voltak és bizony ezek harc közben így fognak kinézni. (Vagyis az eddig elhangzottak alapján.) Ez az egyik pozitívuma, hogy irányításban a ME felé mozdultak.

    MÁS:

    Elképesztő, hogy milyen iramban fejlődik a grafika. A legutóbbi screenshotokon még egyáltalán nem voltak ilyen kidolgozottak a qunarik.

    Azt viszont nem értem, hogy Hawke arcát miért nem igyekeznek a cinematic-ban látott másához igazítani. Az az arc még csak nem is olyan komplex, mint amilyen Malcolm feje volt az Origins cinematic-jaiban.

  • leviske

    veterán

    válasz scyllafren #8 üzenetére

    Hm? :DDD Annak a 6 karakternek két feje van: egy női és egy férfi. A destiny trailerben Hawke férfi (Garrett) és az itt kidolgozott arcra nyugodtan hasonlíthatna az az arc, amit ingame megterveztek neki. Marian feje (Hawke csaj megfelelője) feje teljesen mind1, hogy hogy néz ki, hiszen Hawke alapértelmezetten pasi és a trailerek is erre fognak rágyúrni. Úgy ahogy Shepard esetében is John az alapértelmezett, nem pedig Jane.

    Mind1, a ME esetében se hagytam alapon az arcokat, szóval ez most sem lesz így, csak azért jó lett volna, ha ebben is igyekeznek a ME irány felé haladni.

Új hozzászólás Aktív témák