Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    Most először, de valahogy feelingesnek találtam a bevágott jeleneteket. Volt egy-két nagyon szép darab - a bajom csak az, hogy ezek nyilván pre-render átvezető videók, és a cséplős harc közepette nem lesz szép hajítófegyver-használat, vagy lefegyverzés... de ne legyen igazam.

    Ez a Hawke, a kirkwalli (vazze, a faszi skót) csóringer élettörténete-izé még továbbra sem mondanám, hogy letaglóz, inkább lehangol: féreértések ne essenek, nem vagyok annak a híve, hogy csak epikus, világrengető életutakat kell látni, ahol a végső cél a komplett világegyetem megmentése, de a bajom az, hogy a vége úgyis ilyen lesz, tekintve ez egy heroikus rpg - viszont így a koncepció annyira klisés, hogy már konkrétan vérfertőző viszonyban van a többi kis történet-testvérkéjével.

    Amúgy jó, hogy a szerepjátékot továbbfejlesztette a Boiware egy olyan fokozatra, hogy az eddigi rendkívül szerény harcolsz-sunnyogsz-vagy-diplomáciázol korlátoltság helyett végre olyan magasfokú szabadsággal látnak el minket, mint a harcolsz-taktikázol-vagy-harcolsz-és-taktikázol hármas :P

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák