Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz julius666 #36 üzenetére

    Vicces, mert a DA2 pont hogy ezt a típusú játékmenetet szorította vissza

    Ugyan, ez a fajta játékmenet már a DAO-ra sem volt jellemző, talán az egyetlen kivételtől, a Deep Roads-tól eltekintve, de szerencsére ott is relatíve sok mellékküldetéssel volt színesítve a dolog, hogy elviselhető legyen.
    Ezt nem a DA2 maga, hanem az akció rpg stílus szorította vissza, és sokkal jobb példát is tudok erre mondani: Vampire Bloodlines.

    De amúgy én elég ostoba, begyöpösödött nézőpontnak tartom hogy valakik csak a név miatt húznak le egy amúgy jó játékot.

    Ugyan már. Ha egy cím rajongótábort gyűjt maga köré, akkor az a rajongótábor kritikus lesz a kedvencével, pont. Attól még, hogy valami elmegy egy közepesen jó sci-finek, még szénné lesz szopatva, ha hirtelen elnevezik mondjuk Star Trek-nek. A név az bizony kötelez, mert ezáltal más dolgoknak kell megfelelned.

    Ugye vágod [...]

    Igen, a legtöbb dolgot vágom. Már mondtam korábban is, hogy engem a DA2-től nem a kazuál játékmenet, hanem a helyszín és a történetről olvasottak riasztottak el.
    Márpedig az akció rpg játékoknak kizárólag a történet és az előadásmód lehet erősség, legalábbis az én véleményem szerint.

    Játszottál is vele vagy csak végigtoltad a demót?

    Mivel előbbihez meg kellett volna vásárolnom a játékot, ezért természetesen nem. Azt továbbra is tartom, hogy nekem a DA2 a saját magam által összeszedett infók szerint nem ér meg 12K-t, éppen ezért mondtam le az előrendelésemet.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák