Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Morden24 #37 üzenetére

    Ugyan már. Ha egy cím rajongótábort gyűjt maga köré, akkor az a rajongótábor kritikus lesz a kedvencével, pont.

    Ez nem feltétlenül igaz, begyöpösödöttség kérdése. Egy példa: a Nolan-filmeknek sem hangulatban sem egyebekben alig van köze az általam kedvelt Batman-világhoz. Ettől még szeretem őket, mert jó filmek, sőt, szvsz jobbak mint a Burton-filmek, pedig azok sokkal inkább illenek bele. Azon rettentő jót szórakoztam, amikor pl. a Star Trek fanok lehúzták az új mozifilmet mondván hogy "túl izgalmas" lett. :U ;]

    Márpedig az akció rpg játékoknak kizárólag a történet és az előadásmód lehet erősség, legalábbis az én véleményem szerint.

    Ebben egyetértünk, de szerintem pont erősebb lett a 2 mint az ilyen szempontból max közepes előző rész, bár még végső ítéletet nem mernék mondani így a játék kb. közepénél. Eddig mindenképpen jobb.

    A játék legeleje - ami a demóban van - szvsz nem mutat igazán reális képet a játékról. Egészen más később a városban intézni az ügyeidet mint Fereldenben a Blight alatt kihalt pusztákon irtani a Darkspawnokat. Tényleg leginkább a Witcherhez tudom hasonlítani, bár ahhoz valahogy nem ér fel történetmesélés szempontjából. Hawke személye még mindig túl élettelen nekem az igazi beleéléshez (az 1. rész néma hősénél persze 1000× jobb).

Új hozzászólás Aktív témák