Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    "Kontra:

    Helyenként talán túl nehéz;"

    WUT? Ezen kiégek.

    " Az, hogy ez sikerült-e végül, azt nem az én tisztem eldönteni."

    Te írod a tesztet, akkor a tiéd, nem?

    Amúgy elvileg Emily far reach képessége nem teljesen ekvivalens a blink-kel. Ami tényleg egy teleport. A far reach inkább olyan, mint valami gyors grappling hook, mivel az ellenfelek elvileg láthatnak "utazás közben", szemben Corvo képességével. Egyébként köszi az írást, ez a sztori a megkímélt őrről nagyon tetszett :)

    Szerintem amúgy nem ilyen egyértelmű, hogy egy részesre tervezték a dolgot. Oké, hogy a Dishonored 1 befejezése erre utal, de ahhoz képest, hogy egy küldetés-orientált lopakodós FPS-sel volt dolgunk, meglepően gazdag lore-t raktak az amúgy szegényes sztori köré. Emlékszem még anno warezolt változatban toltam ki először az első részt, magyarul. El is kezdtem olvasgatni a talált leveleket meg könyvrészleteket, mert miért ne, plusz magyarul van, még szótárazni sem kell itt-ott. Aztán egy idő után felhagytam ezzel a szokásommal, mert amúgy érdekelt a világ, de a lopakodás még jobban (a szabadidő meg ugyebár erősen korlátos...), és olyan sok szöveget talált az ember a játékban, ha alaposan körülnézett, hogy már úgy éreztem a lopakodás rovására megy az olvasás, és nem fordítva. :) Később persze bepótoltam az olvasást is, és hát meg kell hagyni, tisztességes lore-t építettek ki a játék jellegéhez képest. Szerintem ha totálisan egy kalandra szerződtek volna, nem fáradtak volna ezzel ennyire. Én az első rész befejezését ezért inkább amolyan biztonsági játéknak látom, "hogy ha esetleg mégsem tudnánk folytatni, legyen valami kerek egész" jellegűnek.

    Ez a Box-os fos futás meglepett egyébként, a sajtó csak a PC-s problémáktól hangos. Elég gáz akkor, hogy még a célplatformra sem tudták összehozni normálisan a játékot technikailag... :(

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Mister_X #5 üzenetére

    Ezért írtam, hogy elvileg, gyakorlatban sajnos még nem próbáltam. Valami videóban mondták ezt a készítők, ha jól emlékszem.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Mister_X #14 üzenetére

    Azt szerintem simán killnek számolja. Az első részben is így volt. Mondjuk szerintem nem gáz...nem a szándékot kell mérni, hanem a végeredményt...lehet hogy baleset volt, de akkor is megöltél valakit. Másrészt a szándékot nem is tudja mérni... én az első részben jártam pl úgy, hogy elaltattam valakit, el akartam rejteni a testet, de túl magasról dobtam le és meghalt. Bosszantó, de mivel volt manuális mentés, és gyakran mentettem, nem omlott össze a világ...

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák