Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dáin

    csendes tag

    Számomra is kellemes csalódás volt a változások serege, nekem a legeslegjobban a *zene* hiányzott a Diablo3-ból, nekem a játék összes részéről Mat Uelmen (a 2. rész fő zeneszerzője) jutott az eszembe, számomra ő a sorozat "hangulatfelelőse".

    [link]

    Nekem a Diablo-hangulathoz nem elég az irtás, kell a hangulat is és ezt a grafika mellett a Dio3-ban sajnálatosan háttérbe szorított zene adta meg. Vicces volt, hogy egy x millió dolláros AAA programban nem fizettek élő "igazi" zenészt, zenekart, se semmit (v.ö. a híres Dio2 Tristram-gitáros főtémáját) Szintetizátorról, szólt ami volt az is, annyira művi. mesterséges prüntyögés volt, hogy megutáltam hallgatni gyorsan.

    Utáltam, hogy nincs zene, csak ambient, meg háttérzajok. Sehol egy dallam, semmi. Számomra a buta és kiszámítható háttértörténet mellett a zene hiánya volt a legfájóbb.

    Ezt részben orvosolták, azt hiszem, van zene, végre hegedű, meg vonósok a hegedűk meg a vonósok. Sajnos Mat Uelmen nincs - ezért csak félsiker.

    Van darkulás, komolyabb témák, nem csak a pg-13 volt a cél. A sztori ugyan rövidke, de a követők és a történetük tetszett, a NPC-k a sztorik ugyancsak, szóval itt is sok a javulás.

    Szóval nekem bejött, megenyhültem a harmadik rész iránt, nyomom minden este, ajánlom másnak is.

Új hozzászólás Aktív témák