Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neovenator

    senior tag

    válasz rt06 #96 üzenetére

    Nézd, biztosan sokan vannak, akik megvennék az 1984-et teletubbies borítóval is, és tetszene nekik. Ez pusztán őket minősítené, illetve a józanabbul gondolkodókat/esztétikai érzékkel megverteket bosszantaná, temészetesen nem dől össze tőle a világ, én sem ezt mondtam. Ami nem tetszik, pusztán annyi, hogy egy már bejáratott, létező és ne adj' isten legalább egy morzsányi igényességgel/odafigyeléssel készült "csinálást" amely már jelen formájában is rengeteg fogyasztót és bevételt hozott a konyhára pusztán üzleti megfontolás alapján igénytelenné, primitívebbé tenni a még nagyobb profit reményében nem túl etikus. Ha ez lenne az egyetlen lehetőségük, hogy extra bevételhez jussanak, még azt mondanám, hát jó, nincs más választásuk, de a Blizzard esetében egyáltalán nem ez a helyzet, ergo meglehetősen indokolatlan a Diablo széria konzumidióta kölkök szájízére igazítása.

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

  • Huma

    addikt

    válasz rt06 #112 üzenetére

    Szerintem viszont igaza van. Legalábbis abban, hogy ez a grafika nem illik ehhez a játékhoz.

    Már a SC2-is meglehetősen rajzfilmesre sikeredett, de most, hogy megnéztem az ide belinkelt D3 videót, arra a következtetésre jutottam, hogy még rátettek egy lapáttal.

    Egy rajzfilmszerű Diablo korántsem éri el azt az összhatást amit kellene ennek a játéknak.

    Az, hogy a reálisabb, darkosabb grafika nem rétegigény nyilvánvalóvá vált az itteni hozzászólásokból is.

    Hidd el, hogy minimum annyian vannak azok akiknek nem jön be ez a grafika mint azok akiknek igen. Ez a rajzfilmszerűsítés nem hinném, hogy üzleti lépés lett volna. Vagy ha igen akkor eléggé benézték szerintem.

    "merthogy nekem peldaul tetszenek az uj kepek/videok, s egyaltalan nem fog hianyozni sem az izometrikus nezet, sem a 256 szin"

    Szerintem senki sem gondolt arra, hogy ezeréves grafikával dobják piacra a játékot. Csak a jelenlegi nem tetszik többünknek.

    Amúgy a régi, rajzolt játékok iszonyat igényesek tudtak lenni anno.

    A Disciples 2-ben pl a rajzolt képek sokkal igényesebbek, szebbek mint a 3-ban a 3D-s megfelelőjük.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • ddekany

    veterán

    válasz rt06 #112 üzenetére

    "majd a te (szoftver)ceged biztosan retegigeny kielegitesebol fogja fenntartani magat, a mainstream meg kapja be, mi?"

    Lényegében szerintem igen. ;] Pont ez az egyik baja a mostani (játék)piacnak, hogy elvétve céloz meg réteg igényt (kazuároknak termel), mert ugye minek, ha ott kevesebb a bevétel, meg gondolom kevésbé kiszámítható. És hiába érti az ember piaci mechanizmust, mert akkor is, végeredményben a fene nagy másság és individualizmus imádata közben mindenki legyen tök egyforma mainstream? Nem csoda, hogy nem ujjong mindenki az örömtől... (A "vásárolni nem kötelező" meg nem segít, ha nincs mit vásárolni.)

Új hozzászólás Aktív témák