Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz rt06 #112 üzenetére

    Szerintem viszont igaza van. Legalábbis abban, hogy ez a grafika nem illik ehhez a játékhoz.

    Már a SC2-is meglehetősen rajzfilmesre sikeredett, de most, hogy megnéztem az ide belinkelt D3 videót, arra a következtetésre jutottam, hogy még rátettek egy lapáttal.

    Egy rajzfilmszerű Diablo korántsem éri el azt az összhatást amit kellene ennek a játéknak.

    Az, hogy a reálisabb, darkosabb grafika nem rétegigény nyilvánvalóvá vált az itteni hozzászólásokból is.

    Hidd el, hogy minimum annyian vannak azok akiknek nem jön be ez a grafika mint azok akiknek igen. Ez a rajzfilmszerűsítés nem hinném, hogy üzleti lépés lett volna. Vagy ha igen akkor eléggé benézték szerintem.

    "merthogy nekem peldaul tetszenek az uj kepek/videok, s egyaltalan nem fog hianyozni sem az izometrikus nezet, sem a 256 szin"

    Szerintem senki sem gondolt arra, hogy ezeréves grafikával dobják piacra a játékot. Csak a jelenlegi nem tetszik többünknek.

    Amúgy a régi, rajzolt játékok iszonyat igényesek tudtak lenni anno.

    A Disciples 2-ben pl a rajzolt képek sokkal igényesebbek, szebbek mint a 3-ban a 3D-s megfelelőjük.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák