Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badlof2k

    senior tag

    Cikket nem olvasván , csak saját tapasztal után mondanék pár szót a játékról. Day 1 óta megvan , előtte való este rendeltem meg mondván egye fene meglássuk milyen lesz , mivel nagyon nem követtem híreket és egyéb cikkeket róla azon kivül hogy Kojima készíti jóformán nem tudtam semmitsem a traileren kivül. Számomra pozítiv élmény és remek kikapcsolódás , közel 71 órám van eddig benne és egyedül egy db cutscene volt ami egyszerűen fos volt elnézést , minden más teljesen megfelelő volt számomra. A játék maga egy kicsit más megközelitésbe próbál egy világvége eseményt bemutatni mégha nemis annyira eredeti vagy világmegváltó, mégse éreztem azt egy percig se mint ahogy korábban valaki említette hogy ego booster ? Szerintem egy jó, élvezhető , és kicsit egyedi játék lett rengeteg Lore és felfedezhető terülletel, smooth gameplay , gyönyörű tájjal , zenével(!) és hangulattal. Sajnálom hogy mások ezt nem tudják átérezni vagy nekik csalódás , vagy egyszerűen szar , remélem idővel mégis adnak egy esélyt neki és élvezni fogják az egész utazást amin végig viszi őket a játék :) :R

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Új hozzászólás Aktív témák