Új hozzászólás Aktív témák

  • davenport

    aktív tag

    válasz envagyok #71870 üzenetére

    Amikor a régi 124-es mercimet árultam 7 éve, hű ott aztán milyen telefonok voltak. Mondjuk ilyenre mindig veszek egy eldobós számot, hogy ne hajnali kettőkor hörögje bele egy hang a telefonba, hogy hízót beszámolok-e. 200 000 forintért raktam fel, kb. leírtam róla mindent, járóképes, műszakis autó volt. Még nem engedtem ki teljesen a hirdetést a hahu felületére, visszaszedtem árat javítani, de már akkor hívtak, van valami kereskedői előfizetés, hogy először látják, talán még a listázás előtt. Mindenki alkudott, aki hívott, volt ott minden. Trélerrel jön, az pénzbe kerül, engedjek belőle, simán engedjek belőle, mert öreg, vacak, stb., engedjek belőle, mert kereskedő és biztos átíratja, engedjek belőle, mert magánszemély, engedjek belőle mert messziről jön stb. Aztán a végén jött valaki, elvitte egy olyan autókereskedés adásvételijével, amelyik már annyira a végén rúgta, hogy még a kereskedői átírást sem vállalta be, továbbadták köztes átírással, és az a vevő aztán megkereste apámat a facen (ritka a vezetéknevünk, én is fent voltam, de apámat találta meg), hogy mit csináljon a két adásvételivel. Aztán persze jött autópálya használat felszólítás, mert azt se vettek, de nekem is volt a szerencsém, hogy azonnal leadtam az okmányirodába az adásvételit így azt sztornózták.

    No money, no honey.

Új hozzászólás Aktív témák