Új hozzászólás Aktív témák

  • IrodaSas

    csendes tag

    Veszélyes üzletek
    Veszélyes üzlet - NEXTEL ASTORIA.
    Bejelentkeztem erre a topicra, mert azt olvastam veszélyes üzletek a címe. http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?p=115500#115500

    Nem tudom lehetne-e találóbb fórum az élményemre, de az ASTORIA NEXTEL üzletben meg akartak verni június 23-n.

    Egy telefonra kerestem rá interneten, amelyiket a NEXTEL hirdet.

    Az üzletbe lépve említettem hogy miért jövök, milyen áron keresem a telefont. Hivatkozva a honlapra.

    A halk szavú srác mondani kezdett volna valamit, de kollegája, a pufi aranyláncos, borotvált gömbhomlokú előbb közbelépéssel, hangosodó kioktatással "bémeg"-elni, végül olyan támadásba kezdett, amelynek megütlek, további verések, és takarodj ki az üzletből, mert most pofán csaplak! lett a vége.
    ...
    Sok minden megfordult bennem akkor azzal kapcsolatban, mit engedhet meg ma Budapesten egy elvileg ügyfelekből, értékesítésből, szolgáltatásból és központi helyen magának üzletet fenntartó cég.

    Miután nem vártam meg teljesen, hogy a pitbull-lelkű eladó kereskedelmi gyakorlatából még milyen fogásokra lett volna képes, szó szerint elmenekültem a NEXTEL ből. Egy biztos, hogy a testi épségemért még soha nem aggódtam valaha is boltban tett tartózkodás során.

    Ahogyan magamat, úgy azt a több tízezer (60) forintot amit a szülinapi ajándékra akartam költeni, tovább menekítettem és azon frusztráltam magam belül miért kell ilyen nyomorultan és megalázottan éreznem magamat ma 37 évesen Budapesten.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák