Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Clown

    veterán

    LOGOUT blog

    Jajj, a lefényképezős történet nagyon ismerős: akartam venni egy jó régi PDA-t, tényleg olcsón adta volna a srác, csakhát akksi kuka, plusz hátlap törött. Kértem, hogy készítsen képeket, ha nem probléma, válasz ohne...
    Mondjuk az már eleve nem volt szimpatikus, hogy tőmondatokban írt, illetve a kisbetű-nagybetű használatát nem sikerült elsajátítania az elemi másodikban. Megírtam neki, hogy 1-2 nap alatt eldöntöm, hogy megéri-e a buli, utánanézek az alkatrészeknek stb., de mindenképpen korrekt módon jelentkezni fogok. 1 nap múlva felmerült egy kérdés: tok van a PDA-hoz? Válasz: "már elkelt..." Írok vissza neki, oké értem, de mi kelt el, a tok vagy a PDA. Válasz: "AZ EGÉSZ"

    No comment...

    Most épp van pár Vaterás ügyem, ahol hetekig kell(ett) könyörögni, hogy végre fizesse már ki a leütött cuccot. Egy csóka bő 1 hónap után nagy kegyesen ma fizetett. A másik 3 hete leütötte a 150Ft-os terméket, ma felhívom (mivel e-mailre nem reagál), hogy számíthatok-e arra, hogy neadjisten kifizeti a cuccot. Válasz: ő azt már két hete elutalta... Annyira utálom, amikor a képembe hazudnak. Megígérte, hogy elutalja még egyszer ( :D azaz először), kíváncsi vagyok.
    Egy másik pisis hülyegyerek meg azt hitte, hogy majd úgysem kap negatívat tőlem, több mint másfél hónapja ígérget, hogy elutalja a lóvét (megerőltető 415Ft-ról beszélünk). Tévedett :)

    Meg még van pár ilyen sztori, de inkább nem idegelem fel magam :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák