Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Trailblazer #19396 üzenetére

    még tépem amíg van, teljesen ki tudnak még mindig akasztani és ja persze mindig én vagyok a hülye:P

    Amikor hívnak, mindig megyek papír +tollért, tegnap felveszem, bemutatkozom, emberem egyből belekezd mi érdekli, persze települést nem mondott, meg árat sem, csak mekkora meg, hogy egy lakás.
    Mondom neki legyen szíves a nevét mondani, mert nem értettem (igazából nem is mondta)
    Megmondja, beazonosítom melyik lakásról van szó, pont mostantól aug20-ig ki van adva, mert nyaraltatnak (Balatonpart) közlöm az emberrel, hogy sajnos nem tudom most mutatni, csak aug 20 után, mert nyaraltatnak.
    Teljesen fel volt háborodva, hogy ehhez minek kellett a neve és elhordott minden szemét parasztnak, erre én mondtam neki, hogy úgy beszéljen, hogy a coolcenter rögzíti a hívását (csak mihez tartás végett, ezt neki is tudnia kellet, mert a gép bemondja) erre káromkodik tovább, én meg nemes egyszerűséggel kinyomtam a telefont.
    Erre az ember bepanaszolt a főnökömnek. :W
    Főnöknek mesélem mi volt, az meg csak legyintett, mert vágja a szitut, még a hívást sem hallgatta vissza.
    Ilyen emberek között élünk, bepanaszolt mert meg mertem kérdezni a nevét :W :F

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák