Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Godlike

    tag

    Én játszottam az összes felsorolt játékkal. Szerintem a CS felejtős egy COD-hoz képest árkád ugrálós játék, azért játszanak sokan vele mert állandó (nincs új verzió, megtanultad azt tolod, mellesleg meglepően jól fut nagyanyám gépén). UO és COD2 de főleg a COD2 nagy kedvencem volt legnagyobb baja mindkettőnek az előbb is ecsetelt "isten" fegyverek. COD2 harborban nem ruszki vagy, vesztettetek. A hiba az tényleg az, hogy virítanak az emberek a pályán! COD4 legnagyobb hibája a "span" rendszer. Hülye időben hülye helyen éledsz azonnal lelőhető vagy, a gép egyes pályákon beszorítja a csapatot a sarokba. Én HC-ban nyomulok a sima módban az nyer akinek gyorsabban lövi a sorozatot a puskája. Persze lehet hogy a HC-ban túlzás a sebzés, de legalább nincs állandó radar és lőszerszámláló.
    Amit még kivennék a játékból az a találatjelzés (én is figyelek rá de a falat végiglőve ne mutassa már hol áll mögötte az ember :W ), kivennék pár bugyuta perket, (last stand, double trap, mindkettő irreális marhaság, fejbelőnek és utánna még a földön brékelsz kispisztollyal? :Y ), megkülönbözteti az ellent meg a barátot a claymore :F nagyobb pályák kellenének, és életem végéig azzal játszanék. (nincs is más játékom) :R

    Jó sokat írtam (elértem a 101000. kill-emet) :C

    Godlike

  • Godlike

    tag

    válasz LackoMester #37 üzenetére

    Nem szapultam a játékot ne értsd félre nekem is a kedvencem.
    Nincs is jobb nála..... de ha beleszólhatnék ezeket javítanám rajta és kész is lenne.
    :DDD

    Godlike

  • Godlike

    tag

    Hát igen komoly szerveren 20-nál többen nem igen vannak, de már az is közelít a necces felé. Szerintem ezeken a pályákon kb 6-6 ellen jó játszani.

    Az hogy melyik pályán melyik oldalon érdemes lenni sajnos tényleg ki kell figyelni :F mert nem mindegy. Az sem mindegy milyen játékmódban melyik oldalon van az előny. A "világos" oldalon általában megéri mert a terepruha jobban fed mint a "sötét" oldal fekete egyenruhája a sivatagszínű pályákon. :W
    De vannak pályák ahol HQ-n a sötét oldal mindig a Hq mellett spannol, :C az ellen meg állandó futásban. Röhej.

    De az tényleg jó hogy mindenki használhat mindenféle stukkert. Mondjuk ez abból is adódik hogy a vh-ban azért mindenek a saját országa adta a fegyvert ;) M16-ost meg rendelsz az e-bay-en :P

    Azért találni játszható helyeket, bár normális magyar szervert nem találtam még. Anyázáson kívül meg a "kib@szo# csíter" -en kívül nem nagyon kommunikálnak egymással az emberek.
    Lelövöd az admint kétszer és kidob stb stb...

    Ha olyan lesz a 6 mint a 4 csak más pályákkal garantált a siker, minden javítás csak hab a tortán.

    [ Szerkesztve ]

    Godlike

Új hozzászólás Aktív témák